2726
عنوان

هعی

178 بازدید | 15 پست

همیشه کلیییییی آرزو داشتم و کلی گلگی میکردم چرا من فلان ماشینو ندارم چرا کار ندارم چرا...... 

الان فهمیدم هییییییییییییییچکدوم اینا برام مهممممم نییییس 

الان ک بابام دوباره کرونا گرفته درحالیکه مامانم هنوز ریه هاش درگیره و نگرانم میفهمم هییییییییچی تو دنیا بالاتر از سلامتی نیس 

بغضم داره میترکه😔

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼

هعی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چ بامزه عنونوانت😂😂ای جیگرتواره عشقم معلومه سلامتی ازهرررچی بهتره بخصوص سلامت عقل قوربونت بشم😘😘ایشالامامان باباهم خوب میشن

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
چ بامزه عنونوانت😂😂ای جیگرتواره عشقم معلومه سلامتی ازهرررچی بهتره بخصوص سلامت عقل قوربونت بشم😘😘ای ...

مرسی عزیزدلم 

همیشه لبخند ب لبت باشه گلم ❤️

الان اوضاع قرمز که چه عرض کنم مشکیِ مشکیه این دیوارها و مسجد ها پره از اعلامیه ترحیم 

مراقب پدر و مادرت باش خصوصا خودت ایشالا که بهتر میشن

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
ایشالا زودی حالشون خوب هشت روزه با شوهرم قهرم اومدم خونه بابام دلتنگی قلبمو به درد میاره،یعنی دوسم ن ...

انشالله ب زودی اشتی میکنید گلم 

شاید منتظره تو بری یا غرورش شکسته 

خونتو ترک نکن هیچوقت..... 

انشالله ب زودی اشتی میکنید گلم  شاید منتظره تو بری یا غرورش شکسته  خونتو ترک نکن هیچوقت. ...

ترک نمیکردم اما دیگه تحمل نمیتونستم بکنم چقد تحمل کنم منو کتک بزنه،دخالتای خانوادش

مرسی عزیزم 😔

منم حال تورو داشتم پدرومادرم که بار دوم گرفتن مامانم هنوز ریه هاش سفیدی داشت ولی زود خوب شدن خداروشکر ایشااله خانوادت خوب میشن الهم صله علی محمدوآل محمد

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
2706