2733
2739

ریه هاش عفونت کرده دریچه قلبش هم قبلا عمل باز کرده ومصنوعیه ترا خدا هرکسی که تاپیک منو میخونه برای شفایش یه حمد بخونید منکه همیشه شماها رو دعا کردم الان محتاج دعاهای شما هستم حالم خوب نیست نمیتونم تک تک جواب محبت هاتون رو بدم فقط لایک تون میکنم وازاین طریق ازتون تشکر میکنم انشالله همه وهمه حاجت روابشین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوندم عزیزم.... انشالله هر چه زودتر حالشون خوب بشه 💛

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

خدا بزرگه همه چی دست خداست  خوب میشه ان شاالله

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

عزیز دلم شما در حق من خیلی لطف داشتید... تو ختم بسم الله خیلی کمکم کردین... برای سلامتی همسرتون زیارت عاشورا میخونم... انشالله هر چه زودتر سلامتیشونو بدست بیارن و خوب بشن... 🧡🌹

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
@آناعشق     @اعتصامی     @رافائیلللللللللللللل     @درمسیرخدا ...

14 تا حمد میخونم 🌹 14 تا صلوات میفرستم برات 🌹 

انشاالله انشاالله خدا شفاشون بده

نگران نباش گلم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
عزیز دلم شما در حق من خیلی لطف داشتید... تو ختم بسم الله خیلی کمکم کردین... برای سلامتی همسرتون زیار ...

فداتون بشم امام حسین نگهدارت باشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706