2737
2734

تا زمانی که نمیاد میگم چرا نیس حالا که میخاد بیاد از ازدواج میترسم میگم نکنه پس فردا از من چه به لحاظ بدنی چ به لحاظ اخلاقی ازم خوشش نیاد طلاقم بده😁😁

چرا فقط باید نیاز جنسی انسان با ازدواج حل بشه اخه این چه فرهنگیه دختره حالا حالاها شاید نره خاستگار اومدن ک دست خود ادم نیست آخه!!!!! من وایسم خودمو نگه دارم ک یه نفر بیاد بعد تازه جهاز جمع کنم و کلی درد سر تا یه شب نیازم برطرف بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فقط باید نیاز جنسی انسان با ازدواج حل بشه اخه این چه فرهنگیه دختره حالا حالاها شاید نره خاستگار ...

اسی حرفی از نیاز جنسی نزدا

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
2738

عه چه جالب منم همینجوریم😅

خیلیم دلشون بخواد😎

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

اعتماد به نفس داشته باش

من الان متاهلم کلا اینجوریم که میگم همینی که هستم😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
چرا فقط باید نیاز جنسی انسان با ازدواج حل بشه اخه این چه فرهنگیه دختره حالا حالاها شاید نره خاستگار ...

این جا ایرانه

دین ۹۹ درصد مردم اسلام

حداقل ۵۰ درصد مقید هستن

پس فقط با ازدواج میتونن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706