2703
2553
عنوان

سوره حشر میخونم🌸🙏

69 بازدید | 13 پست

سلام دلتون شاد🌺5 مین دیگ سوره حشر میخونم هر کس خواست لایک کنه 💐

اگ خواستید برای مادر مرحومم صلوات یا فاتحه بفرستید💚شاد باشید

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تلفظ این سوره رو میشه بگید 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2714

خدابیامرزش عزیزم اسمم فاطمس دعا کن عشقم بیاد خاستگاری و بدون مخالفتی بهش برسم و خوشبخت شیم ❤

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم

خدا رحمتشون کنه روحشون شاد 🖤🖤🖤التماس دعا

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔
حاجت روا باشید خدا مادرتونو بیامرزه شایسته هستم برای مادر شدنم منم یاد کنید ممنون 

الهی مادرمرحومتون هم سفره خانوم فاطمه زهرا باشند،روحشون شاد و قرین رحمت الهی،برای منم دعا کنید این ماه مادر بشم پنج روز مونده به موعدم دعام کنید الهی حاجت روا باشید

الهی مادرمرحومتون هم سفره خانوم فاطمه زهرا باشند،روحشون شاد و قرین رحمت الهی،برای منم دعا کنید این م ...

ایشالا عزیزم منم هفت روز دیگه موعدمه از خدا واسه خدا خواستم صلاح باشه بهم بچه ببخشه برای شما هم صمیمانه دعا میکنم عزیزم 

حاجت روا باشید خدا مادرتونو بیامرزه شایسته هستم برای مادر شدنم منم یاد کنید ممنون 

ان شاالله دلشاد بشی💚

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
الهی مادرمرحومتون هم سفره خانوم فاطمه زهرا باشند،روحشون شاد و قرین رحمت الهی،برای منم دعا کنید این م ...

ان شاالله دلتون شاد بشه و فرزند سالم و صالح❤️خدا نصیبتون کنه