2737
2734
عنوان

بلوچ داریم اینجا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 67 پست
اره فکرکنم

اینارو ولش کن واقعا دختر نی نی یاری؟؟

به مامانت بگو من خیلیی بچه خوبم تعلیقم نکنه🤭🤭🤭😂😂😂😂

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ارزونترین بنظرم جالب نیستن اینجا بدین واستون لباس دست دور بدوزن تا چهار میلیون شیک میشه

سلام گلم خوبی.حالا معمولا در سال چند  دست میگیرین .خیلی گرونه ها اسمش چیه  زی استین؟؟؟؟

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
دو سع میلیون؟!خاهر عقبیا😂😂😂😂 الان چهار میلیونی اومده 

عکس دارین از لباساتون

2728
سلام گلم خوبی.حالا معمولا در سال چند  دست میگیرین .خیلی گرونه ها اسمش چیه  زی استین؟؟؟؟

سلام😥هی خاهر اره ما که نداریم بیشتر لباس ساده و جنس نخی برا تو خونه میخریم دو تا در سال ولی مجلسی ندارم سالی دو سالی یبار😃البته از زی استین بعد کهنه شدن پارچه میشه استفاده کرد درش اورد و به یه پارچه دیگه زد

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
عکس دارین از لباساتون

سایت خرابه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
دو سع میلیون؟!خاهر عقبیا😂😂😂😂 الان چهار میلیونی اومده 

من قیمت قبل تو مغازه داشتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
من قیمت قبل تو مغازه داشتم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😥خدا بهمون رحم کنه بعد بعد دو سال تونستم بخرم

2738
انقد دوست دارم بلوچی باشم نمیدونم چرا

پیش خانوادت هستی?!

اگه اره مهم نیست که بلوچ هستی یا نه مهم اینه که پیش خانوادتی 

منم دلم واسه خانواده تنگ شده ولی خب نمیشه من جای دیگه ای زندگی میکنم معلوم نیست کی بتونم برم پیششون کروناهم که هست دیگه بدتر 

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
😂😂😂😂😥خدا بهمون رحم کنه بعد بعد دو سال تونستم بخرم

من مامانم فارسه لباس فارسی میپوشم...از بلوچای کجایی؟ فامیلیت؟؟؟

من مامانم فارسه لباس فارسی میپوشم...از بلوچای کجایی؟ فامیلیت؟؟؟

من سرحدی ام😝فامیلیم زهی داره

اقوامت بلوچن یا فارس ک میپوشن

اقوام مامانم فارس و لباس فارسی میپوشن از بابام بلوچ و بلوچی میپوشن

2706