2737
2734

البته بعد بچم نی نی سایت تنها دلخوشیمه.

🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕😭😭😭😭😭

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

منم جایی رو.ندارم غیر اینجا با کسی درد و.دل.کنم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اخه؟😪

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2728

من 

هم تنها دلخوشیم 

وهم تنها کسایی که باهاشون حرف میزنم چون که با همه قطع رابطه کردم 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2738

من موقع بیکاری و وقتی بسته نتم کمه میام😂چون اینستا نمیتونم برم😂

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
منم جایی رو.ندارم غیر اینجا با کسی درد و.دل.کنم

واقعا خدا پدر سازنده این سایت و بیامرزه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
چرا اخه؟😪

شوهرم شکاکه.هیچ جا حق ندارم برم . فقط هفته ای یک بار خونه مادرم میرم‌.واتساپ و اینستا هم ندارم 

من  هم تنها دلخوشیم  وهم تنها کسایی که باهاشون حرف میزنم چون که با همه قطع رابطه کردم&nb ...

با پدر مادرتم؟؟؟

شوهرم شکاکه.هیچ جا حق ندارم برم . فقط هفته ای یک بار خونه مادرم میرم‌.واتساپ و اینستا هم ندارم 

امیدت خدا باشع. من خواهرم شوهرش روش شکاک بود خواهرم سیاست داشت شوهرش بخودش کرد و دیگه اونم شکاک نیست باید خیالش از بابت خودت راحت کنی کم کم احتمالا خوبرمیشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
من تنها دلخوشیم خداست تو این دنیا بعدشم خانوادم

من قبلا خیلی دلخوش خدا بودم اما خدا خیلی بی معرفته

دید من بیگناه دارم نابود میشم هیچ کاری نکرد برام.فقط سکوت کرد و خودشو پنهان کرد ازم

2706