2733
2734

خیلی فکرمو‌ درگیر می‌کنه نمدونم چرا جواب نمیده فک‌میکنم با دوستاش جای می‌ره 

اصلا نمی‌دونم

ولی بعضی وقتا بوی قلیون میده 

خیلی کفریم‌میکنه جواب نمیده 

وقتی هم میاد نمیگه کجا بود هی میگه کار داشتم

چجوری باهاش حرف بزنم که بگه کجا میره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

واقعا چراوقتی ینفرجواب تل تونونمیده اصرار میکنین؟

توروخدا اینقد پاپیچ مرداتون نشین

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگه دیگه عادت کرده میبینه هیچ کاری نمیکنی اونم راحته 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2728
کارش چیه

تولیدی داره 

کارش زیاده ولی خب آخر وقته مثلا همین موقع ها گاهی جواب نمیده 

میفهمم رفته جایی حتما

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
نمیگه دیگه عادت کرده میبینه هیچ کاری نمیکنی اونم راحته 

خب چیکار کنم بارها بحث کردم و دعوا کردم آخرش هیچی 

2738
میخوای چیکار آخه ذهنتو الکی درگیر نکن اگه وادار بکنی که بگه، با یه دروغ دیگه انکار می‌کنه،همشون اینط ...

خب نمیشه ک 

هرجور میکنم باز فکرم‌درگیره ک‌کجاست جواب نمیدن

میتونی ی روز اخر وقت بری مغازه یطوری ک نبینه تورو.یواشکی از بیرون نگاه کن ببین چی میشه‌بش زنگ بزن ببین خودش از عمد جواب نمیده یا واقعا کارداره.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
واقعا چراوقتی ینفرجواب تل تونونمیده اصرار میکنین؟ توروخدا اینقد پاپیچ مرداتون نشین

پاپیچ‌نمیشم همیشه با یه بار جواب میده 

منم یه بار زنگ میزنم فقط ک‌الان جواب نداد 

زنگ بزن محل کارش 

از بقیه امارشو بگیر

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
میتونی ی روز اخر وقت بری مغازه یطوری ک نبینه تورو.یواشکی از بیرون نگاه کن ببین چی میشه‌بش زنگ بزن بب ...

مغازه نداره ک

تولیدیه ک الان تعطیله دیگه 

میگه مثلا کاری دیگه 

جنس میبرم کار میبرم و فلان 

خب چیکار کنم بارها بحث کردم و دعوا کردم آخرش هیچی 

مث اوایل شوهر من که این وقتا که میرفتم محل کارش نبود.

بعدا مشخص شد آقا میره قهوه خونه.

البته اونزمان اگه پیگیر نمیشدم دیگه روش باز نمیشد که بره تا یک تا دو شب برکرده خونه.

اگه میتونی یکی رو بزار دنبالش بره ببینع کجا میره اگه جای بدی نمیرفت دیگه تو روش نیار چون میگه دیگه زنم فهمید جلو روت میره دیگه هم نمیترسه تو بفهمی

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
مغازه نداره ک تولیدیه ک الان تعطیله دیگه  میگه مثلا کاری دیگه  جنس میبرم کار میبرم و فل ...

خب تولیدیه بالاخره ی جاییه برو ببین وایسا یجا قایم شو.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706