2733
2734

دخترم صبح تخمه میخورد که یدفعه پرید تو گلوش  داشت خفه میشد کلی زدم پشتش تا نفسش بالا اومد اما چیزی از گلوش بیرون نیومد ازاون موقع سینش خس خس می‌کنه گاهیم سرفه داره بردم دکتر گفت خوب میشه چن تا شربت سرما خوردگی داد ولی هنوزم خس خس سینش آروم نشده خیلی ناراحتم نکنه تو مری یا ریش گیرکرده این دکتره هم نفرستاد عکس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چیزی نیس نترس من بچه ابجیم پارسال سکه خورده بود خوب ک خورده اومد میگف خوردم رفتع پایین .بعد چنروز دفع شد😑😑چقدر استرس داشتیم دعا میکردیم .این فقط برینه🤣🤣🤣🙈🙈

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
2731

وای اره حالا باز تاکوچیکن راحت تر میشه رفعش کرد 

من پسرم ۱۰ یا ۱۱سالش بود خیار میخورد رفت تو گلوش اگه شوهرم نبود  خفه شده بود اصلا سیاه شد خیلی بد بود 

شوهرم پشت پسرم وایساد و دستاش رو زیر سینه پسرم قفل کرد و سه بار با ضربه بلندش کرد تا خیاره پرت شد بیرون

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738