2703
2553

سلام 

واسه ما که همش دعوا و جنگ .به خون هم‌تشنه هستن. من گاهی میبینم خواهر و برادرها اینقده هوای همو دارن.نمیدونم اینا واقعی است یا فیلمه. ولی کاش اینا جلو بقیه فیلم بازی میکردن. بدتر جلو مهمان آبروی آدم و میبرن🙄🙄

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

محروم کن ازتلویزیون خوراکی 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

همون کیک وچیزایی که ازبیرون براش میخری 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
محروم کن ازتلویزیون خوراکی 

خوراکی و که گرونی ها خودش باعث شد تحریم بشن😂😂دیگه سمت خوراکی نمیریم.

تلویزیونم که علاقه ندارن. خودشون فیلم سینمایی هستن

2714
خوراکی و که گرونی ها خودش باعث شد تحریم بشن😂😂دیگه سمت خوراکی نمیریم. تلویزیونم که علاقه ندارن. خو ...

😯

اینا بخشی از رشد وبچگی هست صبوری میخواد خداقوت مادر عزیز همنوا هستم باشمابه سه فرزند دو پسر ۱۲ و۸سا ...

خدا حفظشون کنه.‌جدی شما چکار میکنید. خوب همو بد میزنن . شما چجوری جداشون میکنین. منکه داد میزنم به دخترم‌میگم آخه تو به این سن و سالت خجالت بکش.‌☹☹☹

خوب میشن بزرگتر بشن بچهای خواهر شوهرم همینطوری بودن الان بزرگ شدن خوبن باهم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
خدا حفظشون کنه.‌جدی شما چکار میکنید. خوب همو بد میزنن . شما چجوری جداشون میکنین. منکه داد میزنم به د ...

مام همینجوربودیم انقدرمیردمش ک ب حال زبونم لال مرگ میفتاد فاصله مون همونه مام 3سال فرقمونه الانم دعوامون میشه گاهی لفظی ولی نفسم براش میره خیلی دوسش دارم ودلسوزشم همه حسادت میکنن به عشقی ک به داداشم دارم بیشترازخودم دوسش دارم ونگرانشم . درست میشه نگران نباش

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
2706