2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا میخونم خوبه اثر داره عالی ولی برای من ک دنبال پول زیادی هستم 

یه کار دیگه‌ای هم بود، یه آیه‌ای بود باید چهارگوشه یه کاغذ مینوشتی و میذاشتی لای قرآن. متأسفانه الآن یادم نمیاد... امیدوارم دوستان یادشون باشه بهت بگن. اونم خیلی خوب بود. خودم انجام داده بودم. میگردم برات پیدا میکنم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
یه کار دیگه‌ای هم بود، یه آیه‌ای بود باید چهارگوشه یه کاغذ مینوشتی و میذاشتی لای قرآن. متأسفانه الآن ...

چی میشه زود بگی برای بدهی هس یا چیز دیگه ای

2738

این پیج ها واسه حاجتت دعاهای خوبی داره

دوشنبه  چهارشنبه   سوره تکاثر

سوره مزمل

و دعای  ادای قرض

خوب  خووت بگردشونhttps://instagram.com/doahaye_man2?igshid=19g9y8n3ti04h

https://instagram.com/kanzolmojarabat?igshid=y2yrhzuqgb4t

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 

سرچ کردم ولی نتونستم منبعش پیدا کنم. ولی تا جایی که یادمه این آیه بود: مَن ذَا الَّذِي يُقْرِضُ اللَّهَ قَرْضًا حَسَنًا فَيُضَاعِفَهُ لَهُ وَلَهُ أَجْرٌ كَرِيمٌ 

یه کاغذ مربعی بردار، وسطش بسم‌الله الرحمن الرحیم بنویس، بعد سمت هر ضلعش این آیه رو بنویس و بزار لای قرآن، ان‌شاءاله به زودی قرض‌هاتون ادا میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
کاغذش بزرگ باش درس مرکزش بسم الله بنویسم بعد 4 گوشه این آیه رو بنویسم بعد بذارم لای قرآن تا چه مدت ب ...

عزیزم یه کاغذ معمولی، حالا کوچیک و بزرگش مهم نیست که. شما نیت کن، بنویس بزار لای قرآن. دیگه این همه وسواس نداره.

2706