2733
2734
عنوان

جو خونه مامانم😯😯

351 بازدید | 24 پست

خواهرم از مشهد اومده دوقلو پسر بیش فعال داره امروز روز چهاردهم هست اینجاست؛؛ مامانم خونه ش آپارتمانه ۸۰ متریه یعنی خونه ترکیده بود خواهرم با دوستاش بیرون بود!!! شوهرش خونه مامانم کولر زده بود!!! گفتم مامان کولر این موقع!!  مامانم دسمال بسته بود به کلیه هاش گفت چکار کنم هرچی خاموش کنم علی (شوهر خواهرم ) روشن میکنه!!

😂😂😂

♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩بزن باران که دین را دام کردند♩شکار خلق و صید خام کردند♩بزن باران خدا بازیچه ای شد ♩که با ان کسب ننگ و نام کردند♩بزن باران به نام هرچه خوبیست♩به زیر اوار گاه پایکوبیست♩مزار تشنه جو باران پر از سنگ♩بزن باران که وقت لایروبیست♩بزن باران بهاران فصل خون است♩بزن باران که صحرا لاله گون است♩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وای بخدا انگار زلزله اومده بود بعد خواهرم از بیرون اومد؛؛ گفت خریدامو بزارم تو صندوق ماشین ی عالمه وسیله خریده بود از جمله کلی بیسکویت بچه ها همین جور نگاه میکردن یدونه بشون نداد

وای بخدا انگار زلزله اومده بود بعد خواهرم از بیرون اومد؛؛ گفت خریدامو بزارم تو صندوق ماشین ی عالمه و ...

خو مگ برا بچه ها نگرفته بود؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
چه خواهر کم عقلی  آخه ۱۴ روز آدم میمونه جایی اونم با سه تا

داشتم میرفتم بیرون به پسر بزرگه ش گفت برو خونه خاله گفتم نه عزیزم من کار دارم خیلی هم باش سرسنگین شدم خیلی بدم اومد از حرکاتش

خو مگ برا بچه ها نگرفته بود؟! 

اره برا بچه ها خودش گرفته بود تو راه بخورن بخدا ۱۴ روزه اینجان ۱۰۰ تومن هم خرج نکرد خیلی خسیس و اعصاب خورد کنه ؛؛ حالا من هر موقه ببینمشون بخدا حداقل ۵۰ ۶۰ تومن پفک و بستنی و اینا میگیرم

2706