2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😂😂😂یکی هم بود اسمش لی مین هو بود فکر کنم همون که تو سریال کره ای سرنوشت بازی میکرد ها اونم خیلی د ...

هر شب ساعت هفت شبکه تماشا میده😂😂منم میخواستم روش کراش بزنمگفتم به جومونگ وفادار باشم😐😂😂

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
من ی مدت تونوجوانیم روپیش نماز مدرسه مون کراش زدم همش میرفتم صف جلو نماز میخوندم که ببینمش نماز که ت ...

واااای 😂😂😂😂😂😂مارو یه بار از طرف مدرسه برده بودن اردو بعد گناهم بود یه پسره اومد برامون نوحه خوند لامصب چشم و ابرو مشکیییییی و موها لختتتت اصلا دیدمش یه جوری هوایی شدم که کل دوستام فهمیدن من رو این کراش زدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️حالا با کلی فاصله از ما داشت نوحه میخوند به ما نگاهم نمیکرد نگاش یه جا دیگه بود من هی خودمو میکشیدم بالا و مقنعمو درست میکردم که این منو با دو تن سیبیل و ابروها پرپشت ببینه 😭😭😭خدایا تباهی تا کجاااا 😂😂😂

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2738
هر شب ساعت هفت شبکه تماشا میده😂😂منم میخواستم روش کراش بزنمگفتم به جومونگ وفادار باشم😐😂😂

وای من انقدر دیدمش دیگه خسته شدم ثانیه به ثانیشو حفظم 😂😂😂افرین عزیزم پا رو دم و کراش من نزار بد میبینی 😂😂😤😤

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

همه همه بودن هرکی سریالش پخش میشد 😁😁😆

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
وای من انقدر دیدمش دیگه خسته شدم ثانیه به ثانیشو حفظم 😂😂😂افرین عزیزم پا رو دم و کراش من نزار بد م ...

😂😂😂😐

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2706