2733
2734
عنوان

چیزی که زیباتون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 106 پست

چشم و ابروهامو همه میگن خیلی خوشگله 

لبامم یه جورایی مثل پروتزه که میگن خیلی قشنگه 

هیکلمم به نظرخودم خیلی  خوشگله همین 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
مدل چشمام شبیه نسلیهلنه همون بازیگر نیهان (اوکیا) لبامم همینطور خیلیا گفتن شبیه اونم

خدایی؟؟؟منو هم خیلیا میگن منتها چشامی من مدل گربه ایه 

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ابروهام خوبه زياد مشكي نيس

چشام رنگيه 

پوستمم تخت مراقبت دكترم راكوتان ميخرم 

بينيم از تمام رخ بدك نيس از نيمرخ قوز داره

لبامم خوبه دندونام بده نميخندم 

پوستمم سبزه گندمي قدم بلنده موهامم تا شونمه

2728

چشمام درشته موژه هام پرو بلنده سفیدم در کل خوشگلم 😁

قدمم بلنده 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2738
ببین منم افتضاح حالم خراب بود من هر کیو میبینم بهش میگم  ۱۰ روز آلورا و آب لیمو بزنی عالی میشی ...

جوش نمیزنم ، خشکی شدید پوست دارم ، منافذش باز شده و لخاطر مشکلات هرمونی رنگ صورتم مات شده شاداب نیست

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

متوسطم 

کسی تا حالا ازم تعریف نکرده 

رژیم باید بگیرم 😑👌

اما چرا دروغ ؟ از لحاظ اخلاقی خیلی خوبم 😊😜

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2706