2737
2734
عنوان

چیزی که زیباتون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 106 پست

موهای بلندو لختم باهیکله قشنگم 

صورتمم چشمام تقریبا درشته و لبای کوچیک خوش فرمی

دارم

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهام بلنده زیر باسن

ابروهام از اول کم بود یعنی وسط نداشتم خوبه حالتش

بینیمم کوچیکه 

مدل چشمام یکم شبیه ژاپنی هاس زیاد هم نه 

لبام هم حالتشو دوس دارم

تعریف از خود نباشه همه بهم میگن خنده هات خیلی خوشگلن😁

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2731

ابرو بلند و کشیده چشم های درشت و رنگی که با هر لباسی رنگ چشم هام تغییر میکنه دماغ م مثل دماغ عملی هاست هر می بینه میگه عمل کردی موهای بلند و بور دار پوست سفید و لبهای کوچیک و حالت دار

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
2738

ابروهام مشکی و در حد متوسط یعنی پر نیستن چشمام کشیده و بزرگ مژه هام پر و بلند در حدی که هرکی منو میبینه فکر میکنه سرمه گذاشتم بینی قلمی و لب هامم قلوه ایی فک هم زاویه دار ولی لپ دارم رنگ پوستمم گندمی روشن و اینکه موهای صورتم بوره 

کاربری دست دو نفر 

من چشمام کشیده ........ گونه دارم.........گندمی هستم.....قدم بلنده........موهام هم بلنده...........

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
اینجا جای ما نیست😂

بزن بریم 🏃‍♀️🏃‍♀️😂

البته اعتماد ب نفسم بخاطر جوشام اومده پایین،وگرنه بقیه میگم خوشگلی😑

هورمونین...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
منظورش اینه پست چشم داره و از این مدلا نیست که پلک افتاده هست

من همیشه فک میکردم کساییکه پلک پفی دارن زیبا ترن 😅😅خودم پست پلکم خالیه دوس ندارم انگار همیشه چشمام خستس

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
حالا میان میگن اخلاق باید خوب باشه همه اجزای صورتم مناسبه فقط پوستم بده که اعتماد به نفسم رو گرفته

ببین منم افتضاح حالم خراب بود من هر کیو میبینم بهش میگم 

۱۰ روز آلورا و آب لیمو بزنی عالی میشی پوست بد مخصوصا جوش دار زیبایی صورت رو میگیره 

2706