2726
عنوان

جاریم واقعا ی حیوونه

1867 بازدید | 110 پست

البته حیف اسم حیوون رو همچین ادمی بخدا هیچکدومو دروغ نمیگم یا اغراق نمیکنم

قبل ازدواجم من و جاریم باهم دوست بودیم باهم زیاد چت میکردیم اون عکسای فامیل های شوهرمو میفرستاد برا من مسخره میکرد  همش ازشون بد میگفت از شوهرم بد میگفت ک رابطه مارو خراب کنه

از منم پبش شوهرم بد میگفت و باعث دعوامون تو دوستی میشد با شوهرم کشتی میگرفت  جلوش با تاپ شلوارک میگشت همین ک من عقد کردم نشست همههه جا بد منو گفت گفت این دختره خرابه خرروز قهوه خونس وله من هیچی نگفتم ب سوهرم همش میگفت شبا میری با زنت چیکارا میکنی شوهرمم بدش میومد اخم میکرد چند وقت پیش مداد ارایشش رو تو کیف من تراش کرد لباسامو ب گند کشید قبلشم سر اینکه شوهرمو بوسیده بود بهش گفتم خوشم نمیاد فحسم داده بود الان من باردارم ب جاری بزرگم گفته شوهرش ک واریکسل داره از کجا معلوم بچه مال شوهرشه منم زنگ زدم بهس انقدر فحشش دادم چشماش چپه گفتم با اون چشای کورت نمیتونی خوشبختی منو ببینی اونم زد زیر گریه قطع کرد اما من کل پیام هاشو دارم عگسایی ک از فامیلاب شوهرم میفرستاد میخوام ب همشون نشون بدم 

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

خوب کاری میکنی بزن داغونش کن دیگه کیک شکلاتی نخوره💩

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐😐جاری عزیزم کجایی بیا که بوس بوسیت کنم😂

رو سرت‌نگهش دااار

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2706