2703
2553

سلام.کسی میدونه اگر تو ازاد کد رشته‌ی اشتباه انتخاب کنیم باید چه کار کنیم؟من رتبه‌ام به رشته‌ای که زدم میخورد و فقط هم یک رشته از اول تا اخر زدم ولی الویت پنجمم اشتباه شده.شده رشته‌ای که اصلا نزدمش.الویت‌های پایینم رو قبول میشدم اگه این اشتباه پیش نمیومد.

من وسواس دارم خدا شاهده موقع انتخاب رشته چندبار چک کردم ولی این اشتباه پیش اومد...

هم به دانشگاه آزاد قسمت ارتباط با ما پیام دادم جواب ندادند هنوز.

هم از نه صبح امروز مدام زنگ زدم ولی اشغال بود.

خواهش می‌کنم برام دعا کنید.

همه‌ی زحمت‌ها و تلاش‌هام نابود شد.

سراسری حداقل کارنامه سبز داره.

من سال چهارمم بود...واقعا سخته.

!화이팅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تکمیل ظرفیت بزن میاری

خیلی ممنونم ازتون.تو رو خدا واقعا میشه؟من نمیدونم تکمیل ظرفیت چه جوریه.

انقدر از دیشب گریه کردم چشم‌هام به زور باز میشه.

واقعا تو تکمیل ظرفیت الویت‌های پایینم رو نگاه میکنند؟باز هم متشکرم.

!화이팅

دوستم چن سال پیش یه رشته ای اورده بود ک اصلا انتخابش نکرده بود روزانه البته چند ماه پیگیزی کرد دارو سازیش درست شد۱

وزن اولیه ۶۳ وزن الان ۵۷  هدف ۵۵ . من میدونم ک میتونم پزشکی دندون دارو⁦♥️⁩
خیلی ممنونم ازتون.تو رو خدا واقعا میشه؟من نمیدونم تکمیل ظرفیت چه جوریه. انقدر از دیشب گریه کردم چشم ...

تکمیلی ظرفیت ک پارسال اینا یه دفه دیگ انتخاب میکردی کاری ب انتخابای الانت ندارن .یه بار دیگ صد تا کد باید انتخاب کنی از جاهایی خودشون اعلام میکنن ک ظرفیت داره

2714
برو چک کن ببین واقعا شیمیو زدی یا اشتباه از خودشون بوده . اگر استباه از خودشون باشه قابل پیگیریه .

واقعا؟از کجا باید بفهمم؟پرینت انتخاب رشته رو ندارم.

به خدا قسم هزاربار چک کردم من خیلی وسواس دارم.طوری که بقیه میگفتند بسه دیگه چه قدر چک میکنی مسخره‌ام میکردن.به جان خودم اگر ذره‌ای سهل انگاری کرده بودم انقدر غصه نمیخوردم.از دیشب خواب و خوراک ندارم.

!화이팅
واقعا؟از کجا باید بفهمم؟پرینت انتخاب رشته رو ندارم. به خدا قسم هزاربار چک کردم من خیلی وسواس دارم.ط ...

والا نمیدونم ولی حتما یه راهی هس ک برگه انتخاباتو ببینی برو کافی نتی بپرس ببین بلدن ترازت چند بود؟ 

تکمیلی ظرفیت ک پارسال اینا یه دفه دیگ انتخاب میکردی کاری ب انتخابای الانت ندارن .یه بار دیگ صد تا کد ...

خیلی خیلی ممنونم ازتون.لطفا برام دعا کنید.خیلی حالم بده.خیلی ممنونم از راهنماییتون.

!화이팅
خیلی خیلی ممنونم ازتون.لطفا برام دعا کنید.خیلی حالم بده.خیلی ممنونم از راهنماییتون.

ایشالا درست میشه هرسال تکمیل ظرفیت برگزار میشه ب خدا توکلل کن مشکلت حل شد برا منم دعا کن ⁦♥️⁩

والا نمیدونم ولی حتما یه راهی هس ک برگه انتخاباتو ببینی برو کافی نتی بپرس ببین بلدن ترازت چند بود؟&n ...

خیلی ممنونم ازتون.تراز و رتبه‌ام بد نشده به انتخاب‌های پایین الویت پنجمم که اشتباه شده میخورد.تو کارنامه ازاد فاصله‌ی رتبه‌ام با قبولی ها زده بودند زیاد نبود اگر اشتباه نمیشد قبول میشدم پایینی‌ها رو. صد تا رو انتخاب کرده بودم...

باز هم یک دنیا ممنونم از توضیحاتتون.لطفا برام دعا کنید.

!화이팅
ایشالا درست میشه هرسال تکمیل ظرفیت برگزار میشه ب خدا توکلل کن مشکلت حل شد برا منم دعا کن ⁦♥️⁩

چشم حتما حتما همین الان دعا میکنم.براتون صد صلوات میفرستم.ان شاالله همیشه سلامت و موفق و خوشبخت و شاد باشید.خیلی ممنونم از راهنمایی‌هاتون.التماس دعای فراوان.

!화이팅
چشم حتما حتما همین الان دعا میکنم.براتون صد صلوات میفرستم.ان شاالله همیشه سلامت و موفق و خوشبخت و شا ...

فدات عزیرم ایشالا تاپیک بزنی پرستاری بهتزین شهرو اوردی

2706