2726

من ۲۲ سالمه سال اخر کارشناسی هستم مجرد  به نظرتون وقتمو بزارم برا یاد گرفتن زبانو و ارشد و کتاب خوندن و  این مدل کارا 

یا رقص و اشپزی و دسر درست کردن  و خود ارایی که برا بعد ازدواجم به درد بخوره؟

هر دو رو میشه انجام داد ولی بهتره بیشتر تمرکزم رو کدوم باشه

به هر دو علاقه دارم شدیدا بنابر این دلم می خواد همسر باسواد و دلبری باشم 🙈

ببین هررررچی که علاقه داری برو دنبالش فقط علاقه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم برای اولی وقتی که ازدواج کنی هم وقت داری 

اما مغز ادم ممکنه دوباره گنجایش کسب علم و زبان رو نداشته باشه و دیگه ارامش ذهنی الان رو دوباره نداشته باشی  بخاطر مشغله های زندگی زناشویی و متاهلی

و خدا هست ....

افرین خب ۸۰بذار رو گزینه دوم ۲۰ بذار رو گزینه اول اگه اهل ازدواجی اگه نه که برعکس

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

به نظرم همسرداری خیلی مهمه...نه اینکه درس مهم نباشه ولی یه خانم باهوش توی مسائل زناشویی میتونه همه امور خوب کنترل کنه ....همسرداری هم کلش مربوط به غذا ودسر و...نیست ...مطالعه کن توی سمینارای مختلف همسرداری شرکت کن ....حتی شده بخر ویدئوهارو...رفتار درست تو زندگی زناشویی واقعا مهمه وتلاش میخواد