2737
2734

امروز برام عکس رنگی نوشته دکتر ، مدام هم میپرسید از سینه هات شیر ترشح نمیشه ؟! 

خیلی نگرانم ، میگه تخمدانهات اکی ولی رحم تو یکم شکلش عوض شده ، خیلی استرس دارم 

چی میخای بدونی عزیزم من رفتم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی چی شکلش عوض شده ینی کج شده یا رفته عقب یا چی؟  هرکدوم یه تاثیر میزاره شما بگو کدومه تا بگم ...

والا توضیح نداد خودش سونو کرد فقط گفت شکل رحمت طبیعی نیست البته من ۵۰ روز پیش کورتاژ کردم نمی‌دونم از اونه یا نه 

والا توضیح نداد خودش سونو کرد فقط گفت شکل رحمت طبیعی نیست البته من ۵۰ روز پیش کورتاژ کردم نمی‌دونم ا ...

چرا وقتی کورتاژ کردی رفتی عکس رنگی انداختی کدوم بی عقلی بت گفت بری عکس بندازی

2738
هزینه اش ، درد داره یا نه و این چیزها 

بله درد داره عزیزم هزینه اش با دفترچه تامین اجتماعی ۱۸۳ شد البته من بدون بیهوشی و بیحسی انجام دادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
تازگی انجام دادی عزیزم ؟

بله عزیزم یماه نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40