2737
2734
انقده میگف خنگ و گیج و اسنا یا همینجوری میگف یامن بمیرم یاتو خلاصه موقه درد زایمانم دیدم مامانم چقد ...

مامانا بیشترشون همینن عزیزم.

خدا برات حفظش کنه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
مامان منم از این حرفا زیاد میزد الان ک عروسی کردم هر روز خونم هست و هر روز هم ز میزنه با اینکه یه کو ...

یه پیتزا گرفته بود برام لباس داداشم داشت اتو میکرد یکم سس مالیده شد بهش وایساد فشو نفرین منم میلم نکشید انداختم کنار و یکم داد و بیداد شد بعد آورد گفت بخور گفتم نمی‌خوام و حرف زد واقعا هم دیگه اشتهام کور شد آخرم گفت بات حرف نمی‌زنم دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقده میگف خنگ و گیج و اسنا یا همینجوری میگف یامن بمیرم یاتو خلاصه موقه درد زایمانم دیدم مامانم چقد ...

داداشم بیشتر براش عزیزه تا من گفت بمیری بلند گفتم انشاالله

2731
خخ وای بچه بودم چقد خودمو به مردن میزدم نفس نمیکشیدم همینجوری کج خودمو مینداختم زمین مامانم اصلاااا ...

وقتی بچه بودی از نظر خودت طبیعی بوده😂مامانت چقدر خندیده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738