2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کامپیوتر صد درصد

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2738
هیچ کدوم بدون پارتی چیزی از توش درنمیاد ما که از کامپیوتر خیری ندیدیم زمان ما که انقدر می گفتن برو و ...

خب باید آپ دیت بود دیگه آره ولی پارتی خیلی مهمه

کاربری دست دو نفر 🙌

هیچکدوم 😔من کامپیوتر خوندم

بدون پارتی ب جایی نمیرسی یااینکه خودت سرمایه راه اندازی کار داشته باشی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بستگی به خودت داره میتونی ساعتها پشت میز بشینی چشم بدوزی به کامپیوتر ؟ به خیلی چیزها بستگی داره کلا& ...

آره هرروز کارمه ولی این همه چیز نیست  

کاربری دست دو نفر 🙌
هر دو خوبه ولی کامپیوتر به شرط اینکه خوب بخونی من لیسانس نرم افزار و ارشد صنایع دارم😬😬

خب چرا ارشد صنایع گرفتین؟ پشیمون بودین؟

کاربری دست دو نفر 🙌
اخه تو میخوای بخونی من باشم کامپیوتر باز مونده به علاقه خودت فرق ندارن باهم

من دیگه علاقمو در نظر نمیگیرم چون به جایی نرسیدم باهاش

کاربری دست دو نفر 🙌
2706