2726

شغلتون چیه ؟

چه مهارتی دارید ؟

راضی هستید ؟

تعداد رای : 68
نظرسنجی
۲ تا ۳ میلیون تومن
21
30%
۳ تا ۴ میلیون تومن
11
16%
۴ تا ۵ میلیون تومن
9
13%
۵ به بالا
27
39%
فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

فرهنگی...۳۸۰۰..با شوهرم حدود ۹ میشه..شکرخدا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو و دویست☹️

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
ببخشید چرا معلمها همش میگن فرهنگی هستیم خو قشنگ یگید معلم یا دبیر انگار بقیه مون بی فرهنگیم😁

چشم از این ببعد میگم معلم😁

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

من خودم ی ماهه دست ب کار شدم سفارش کیک و آموزش میگیرم تا الان ۴۵۰ کار کردم شوهرم بهم خوب پول میده احتیاج مالی ندارم ولی دلم میخواد مستقل شم

اگر پیج اینستا بدم فالوم میکنید؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706