2737
2739
عنوان

همسرم اصلا به خودش نمیرسه

3179 بازدید | 35 پست

نمیدونم چیکار کنم همسرم اصلا اهل به خود رسیدن نیست بیرون خونه خوبه اما تو خونه یه لباس داغون میپوشه که نمیشه نگاش کرد رفتم براش کلی  لباس خریدم نمیپوشه از هرکدوم یه ایرادی میگیره خودشم چون خسیسه نمیره برا خودش لباس بخره مسواک انقده نزده تموم دندوناش خرابه و بوی بد میده همشم تو خونه که هست چرت میزنه نه اهل گردشه نه تفریح نه خوش اخلاقه  خسته شدم از دستش اصلا رفتاراش باعث شده دلمو بزنه نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم به جای اینکه به ما این حرفا رو بزنید  به خودشون بگید شاید نمیدونن 

متاسفانه این چیزا باید از بچگی اموزش داده بشه 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

واییی😑شوهرمنم اینجوری بود یه زیرشلوارازاین کرمانشاهی هاداشت بایه تیشرت سبزکلاهمونومیپوشیدروانی شدم تایکم درست شد.اصلاازبیرون رفتن ودورهمی خوشش نمیادفقط دوست داره بخوابه وتوخونه باشه یکم تغییرش دادم لباسای که ازش بدم می اومدوانداختم دور 

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2706