2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم خودت حس ششم بودی؟میشه بگی طرف چه حسی بم داره؟

فک کنم اگه قراره اشتی باشه یاهرچیزی یاهرحسی به مرور وبه تدریج اتفاق میوفته نگران نباش 

حل میشه حتما

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
فک کنم اگه قراره اشتی باشه یاهرچیزی یاهرحسی به مرور وبه تدریج اتفاق میوفته نگران نباش  حل میشه ...

ن اصلا تاحالا باهاش حرف نزدم فقط سلام و علیک اینا خواستم ببینم چه حسی بم داره؟

با یکی از خانومای اقوام قهرم بنظرتون آشتی میکنیم؟

فک کنم اگه قراره اشتی باشه یاهرچیزی یاهرحسی به مرور وبه تدریج اتفاق میوفته نگران نباش  حل میشه ...

حس ششمی جان؛بگو ببینم به امیدخدا پنج شنبه جواب بارداریم مثبت میشه؟

۲۵مهربایدعادت میشدم نشدم.

2738
حس ششمی جان؛بگو ببینم به امیدخدا پنج شنبه جواب بارداریم مثبت میشه؟ ۲۵مهربایدعادت میشدم نشدم.

حس کردم خبر خوب میشنوی اگه جوابش مثبت بود بهم بگو

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
ج منم بده لطفا

درمورد سوالت چیزی نیومد دهنم چون دوس ندارم الکی چیزی بگم خدایی نکرده ‌کسی ناراحت یاالکی خوشحال بشه

عزیزم من ذخیره ۵۴ بهداشت خانواده دانشگاه ازدم، ینظرت قبولم میکنن؟

ازرو حس شیشم نمیگم اینو ولی احتمالش کمه خود من رتبمم ۳۴۰۰ بود ولی مردود زده برام ایشالا که شما قبول شی

2706