2726

به نظرتون این چه مرضیه؟؟ 😐😐😐😐

قبلا خیلی ذوق داشتم خواستگار زنگ بزنه و بیاد و... ولی الان اصصصلا نه دلم می خواد نه حوصله شو دارم... 😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااای منم ب این مرض دچار شدم☹

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
مرض نیس عزیزم نعمته ...قدرشو بدون

خو آخه اینجوری م نیست که اصلا دلم ازدواج نخواد.... نمی دونم والا... احساس می کنم دیگه خواستگار سنتی قبول ندارم و دوس ندارم. فقط دلم می خواد چن وقت دیگه عاشق، بشم و ازدواج. همین 

میفهممت هی بیان و برن و اونی که میخوای نباشه کلا خسته میشی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

من هیچ وقت خواستگار نداشتم ، ولی الانم دیگه دلم نمیخواد 

قبلا برنامه خاصی برای زندگیم نداشتم ، دلم شوهر میخواست که نبود الانم که واسه زندگیم برنامه ریختم ،شوهر نمیخوام دیگه 

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور

حق داری

داستان ازدواجم و بخون

https://instagram.com/asheghi_be_sabke_man?igshid=hegkb9hp2ecs

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706