2410
2553
عنوان

بن خرید۳۵۰هزارتومنی آگرین

64 بازدید | 5 پست

الان زنگ زدن گفتن شمابرنده بن خریدآگرین شدین..قبلاواس مادرشوهرم سرویس وک اگرین سفارش داده بودم..بنظرتون راسته؟؟گفت فقط باید۱۹۰هزارتومنشوپرداخت کنید..شامل کرم ابرسان..الکل چندتاچیزای دیگ ک پسرم انق سروصداکردنفهمیدم چی گفت..هزینه حمل باروپیک هم باخودشونه..گفت نمیخوام کنسل کنید😬😬بنظرتون دوباره زنگ بزنم بگم میخوام🤔اخه انقدکلاهبرداری زیادشده میترسم جنساش بنجل باشه

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ بزن کارخونه بپرس بعدشم بگو من درب منزل فقط پرداخت میکنم پولو وقتی گفتن نه بدون دروغه برای منم پی ...

درب منزل میخواستن بیارن ولی کنسل کردم دیگ..شماره کارخونش تونت هست؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2456
درب منزل میخواستن بیارن ولی کنسل کردم دیگ..شماره کارخونش تونت هست؟

اره هست

ولی خب اگه نمیخوای نیازی نیس

بااون بن تخفیف چیزدیگه بخر

راستی یه سوال داشتم محصولات اگرین چطوره تابه دوطرفه هم داره؟

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
اره هست ولی خب اگه نمیخوای نیازی نیس بااون بن تخفیف چیزدیگه بخر راستی یه سوال داشتم محصولات اگرین ...

اهاخیلی ممنون

نه تابه دوطرفه نداشت