2726

یه بنده خدایی میخواد بزنه داریم مشورت میکنیم میخوایم بدونیم ک درامد یه سوپری کوچیک توی تهران مناطق بالا چقدر درامد داره؟

در حد 15 متر اینا نه هایپر مارکت که اونطوری فکر کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اطلاعاتم زیاد نیست اما میدونم زحمت زیاد داره از اول صبح تا دیروقت باید پایه کار باشن خوش برخورد باشه جنس مناسب محل بیاره البته سود خوبی هم داره به شرطه ها وشروطه ها حساب کتاب دون باشه نرم افزار بزاره وجنس را بدون فاکتور نده حسابدار بگیره و....سودش زیاده ایشاا... هایپر با شعبه بزنه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
مثلا حدود چقدر سودشه

نمیدونم ولی من بخاطر شغلم مجبورم ی سری از محصولات رو از شرکت کاله خریداری کنم ک برام ارزون تر از بیرون در بیاد معمولا تو هر چیزی ۳۰ درصد یا ۲۰ درصد سوده برای سوپر قیمتا انقد ریزه مثلا من خامه میگیرم  اگر از بیرون تهیه کنم قبلا ۱۰۰ تومن بود ۵ کیلو من از شرکت گرفتم ۷۵ تومن.اینطوریه دیگه.ی سری لیست ها داشتم اونجا میدیدم ک واقعا سود های ریزی دارن مخصوصا تو اجناس ارزون تر

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
مساحت کوچیک همینایی ک گفتی باشه سودش خوبه؟

اره خیلی خوبه به شرطی که اهل حساب کتاب باشه خیلی مهمه از اول ریز به ریز کارشو داشته باشه هر کاری صبوری میخواد

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.