2737
2734
عنوان

تو این گرونیا چکار میکنید

407 بازدید | 40 پست

پوشک سایز سه که تا هفته پیش بسته ای ۷۵ میخریدم شد ۱۱۵ تومن😑 شیر خشکم میخواد هفته ای ۹۰ 

با یه حقوق ۳ تومنی چکار کنم 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله خدا کمکت کنه عزیزم.بفکر شغل دوم باید باشه شوهرت وپس انداز ووام واینا

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2731
2738
بچه دار نمیشیم

من بیشتر از ۱۵سال پیش بچه دار شدم، عزیزم به همه نمیشه این حرف رو زد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

دیروز رفتیم مایحتاج این ماه رو بخریم دوبرابر شده بود 🥺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من بیشتر از ۱۵سال پیش بچه دار شدم، عزیزم به همه نمیشه این حرف رو زد

ب اونی ک با این شرایط داره اقدام میکنه ک میشه گفت، یا ب اونی ک میدونه اگه بچه دار بشه از پس هزینه ها برنمیاد 

چرا امضات کم رنگه  

بچه ندارم

واقعا سخته برای همه هم همینه

چاره ای نیست

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706