2733
2734

سلام بچه ها..پسرداییم هجده سالشه تصادف کرده وضریب هوشیش پایینه..

نفری یکی صلوات بفرستین ضریب هوشیش بیاددبالا بمونه..

پسرخالمم باهاش بود تصادف کردن..پسرخالم مرد..دست ب دعاییم ک این نمیره..  

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

علت تصادف چی بوده 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی زود خوب بشه خدا به مادرش رحم کنه 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑
2731

ايشالا كه چيزي نميشه دعا توسل بخون 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
علت تصادف چی بوده 

تصادف دیگه..شاخ ب شاخ زدن..سرعت زیاد

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2738

دوست عزيز خدا صبرتون بده 

پسر خاله تون چندسالشون بود؟ در دم فوت کردن؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706