2726

وقتی کسی دلمومیشکنه نمیتونم نفرینش کنم هرکاری میکنم ک نفرینش کنم نمیتونم انگار ک ازته دل ازش ناراحت نیستم مثلاخیلیا تواین مدت پشت سرم حرفای بدی زدن تهمت زدن ازعشقم جدام کردن ابرومو بردن اما ته دلم ازکسی ناراحت نیستم نمیتونم نفرینشون کنم فقط میگم واگذلرشون میکنم ب خدا اما هیچیشون نمیشه چرامن اینطوریم

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

از بس دلت پاکع🥰😍

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیخام اینطوری باشم

ولی نمیتونی هم تغییر کنی

تو کلا انسان پاکو مهربونی هسی نمیتونی خودتو تغییر بدی

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
طلا که پاکه،چه منتش به خاکه چون شما انسان خوبی هستین،تِمام

خب چراخدا کاری برام نمیکنه بااینکه میبینه بدهیچکسو نمیخام

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

منم

داستانمو بخونی میفهمی

هزاران بلا به سرم اومده بعد نمیتونم نفرین کنم

https://instagram.com/asheghi_be_sabke_man?igshid=hegkb9hp2ecs

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
خب چراخدا کاری برام نمیکنه بااینکه میبینه بدهیچکسو نمیخام

شاید به خاطر اینه که توقعمون بالا رفته!اینو فراموش نکنید خوب بودن جزویی از وظیفه انسانی ماست.و انسان هایی که بدی میکنن میرن تو دسته بیشعورها!در کتاب بیشعوری بصورت خیلی عالی توضیح داده فرق بین کودن و بیشعور رو

که:کودن درکی از کاری که میکنه رو نداره اما بیشعور درک اون موضوعی رو که انجام میده رو داره!برا همینه بیشعوری بدترین مرض قرن حاضر هستش :)

هیچ