2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاین راهنمایی کنید شما باشین چیکار میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 44 پست
شما خوبی و لطف کنید بذارید یاد بگیرند و زمان هایی هم که خودتون برنامه داشتید برای آخر هفته بهشون بگ ...

بگم مادرشوهرم و بقیه منو قورت میدن نمیتونم بگم تول از همه شوهرم منو قورت میده

فک میکنی من الکی ناراحتم

ــــﮩﮩـــ٨ـﮩـ۸ـﮩ٨ﮩـــــ٨ﮩ٨ﮩﮩـــ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت پس. چون منم دوست ندارم خلوتم بهم بخوره. اونم هر هفته

من چون شهر غریبم عاشق اینم مهمون بیاد. چون رابطمونم با دو طرف فامیل عالیه و مشکلی نداریم. خلوت دونفرمونم برقراره. 

بابام از بچگی توو گوشمون گفته همیشه خوشرو باشید و سر سفرتون مهمون باشه

موفق باشید 🌹

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
من چون شهر غریبم عاشق اینم مهمون بیاد. چون رابطمونم با دو طرف فامیل عالیه و مشکلی نداریم. خلوت دونفر ...

اخه میدونی من خوشی ندیدم از این جماعت بخدا 

دست و دلم نمیره 

ــــﮩﮩـــ٨ـﮩـ۸ـﮩ٨ﮩـــــ٨ﮩ٨ﮩﮩـــ
اخه میدونی من خوشی ندیدم از این جماعت بخدا  دست و دلم نمیره

اره عزیزم حس کردم چون رابطتون خوب نیس دوس ندارید. 

بازم باهمسرت با زبون خوش صحبت کن شاید نتیجه بگیری 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
من چون شهر غریبم عاشق اینم مهمون بیاد. چون رابطمونم با دو طرف فامیل عالیه و مشکلی نداریم. خلوت دونفر ...

فدااات عزیزم. همچنین. مام رابطمون با دوطرف خوبه خدارو شکر اما خیلی شلوغی رو نمیتونیم تحمل کنیم. وای بابای منم مثل بابای شما. یادم نمیاد خونمون بدون مهمون بوده باشه.    

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

اخیییی دلم سوخت خب بگو یه هفته در میون بیارتش

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

عزیزم بنظرم اینبار هیچی نگو چون میگی قشقرق کرده.

بعدکه اومدرفت .به شوهرت بشین اروم ومنطقی بگو سختمه نامحرم هم هست.یه جورکناربیا .یاهرهفته نیار یا بعضی هفته ها من میرم خونه مادرم اینارفت میام

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2706