2726
کسی تجربه داره...تورو خدا یه حمد بخونید براش یا صلوات خوب بشه...خدا خیرتون بده....

حمد چی‌؟؟؟ ببریدش دکتر

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ها چقدر صبر دارید من بودم تا حالا 10 بار برده بودم دکتر بعضی از تشنج ها اصلا علایم ندارن 

شاید یه اتفاق بدتر افتاده باشه 

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی

خانم محترم شاید فکش قفل شده عجب دلی دارید شماها 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2728
اخه تو این کرونا چه دکتری....وای خدا...همش گفتیم شاید داره فیلم بازی میکنه...ولی میخنده اینا...تا یا ...

دیگه بعدأ اگر اتفاق جدی افتاد گردن شماهاست که میخواید با حمد و سوره اون طفلک رو مداوا کنین

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

یه زنگ بزن به اورژانس راهنماییت میکنه

ولی به نظرم ترسیده فکر میکنه اگه دهتش و ببنده یا یه چیزی بخوره دوباره همون اتفاق براش میفته

ولی من جای تو بودم حتما یه زنگ به اورژانس میزدم میپرسیدم

اخه تو این کرونا چه دکتری....وای خدا...همش گفتیم شاید داره فیلم بازی میکنه...ولی میخنده اینا...تا یا ...

با رعایت بهداشت که خطرناک نیست الان حاضر شید ببرینش  

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
یا خدا ...خدایا به حق این شب های عزیز

جمع کن خودتو. بچه بدبخت رو قربونی ترس و خرافات خودتون کردید. 

یوقت چیزی نخورده باشه حواستون نبوده باشه قرصی چیزی انشاالله بهدحق پنج تن چیزی نباشه 

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
دار ه میگه صلوات بفرستین خوب بشع😐

خدا گفته از تو حرکت از من برکت 

اینا هیچ تلاشی نمیکنن برا خوب شدنش فقط میگن دعا کنید مگه با دعا میشه کاری 

میشه دعا کنید منم باردار بشم حس خوب مادر بودن رو تجربه کنم   از قدیم گفتن چاه مکن بحر کسی اول خودت دوم کسی

وای سنگ کوب نکرده باشه ببریدش دکتر تا چیزی نشده بهش

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706