2726

سلام خانوما شما هم موقع پریودی بد اخلاق میشین؟من دارم گند میزنم به زندگیم !همه ناراحتیم که داشتمو به روی خودم نمیاوردمو تو این دو روز سرش کوبوندم!میگم تو تو اینیستا زنهای دیگه رو نگاه میکنی در حالی که من چیزی ندیدم!نمیدونم چم شده احساس میکنم خیلی خیلی زشتو بدترکیبم.خیلی دلم براش میسوزه که زنی مثل من داره !من هم بد اخلاقم هم زشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نگو اگه زشت بودی از نظرش یه لحظه هم پیشت نمیموند.

همه ی زن های دنیا زیباترینن

اما هرکدوم به چشم یکی

خودتو قبول داشته باش🌻🌻

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
2728

😐جهان بیرون اینه درون توست 

دو روز دیگه بهت خیانت کرد نزنی تو سرت ، خودت خودت دوس نداشته باشی هیشکی دوست نداره 

شد ، شد ... نشد ،بیا بشین برات چایی بریزم 😍☕تیکر برای رسیدن به خواستمه 😍 یه صلوات برام میفرستی ؟ ممنون ❤

همه مون زشتیم خواهر غصه نداره 😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

زیبایی اعتماد بنفست کمه فقط

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 

اومدم بگم منم همینطور ولی دیدم اوضاع تو خیلی بدتره 😅.اخه این حرفا چیه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

باید شروع کنی به خودت برسی. ورزش کن و کتاب بخون و فیلمای خوب ببین تا حال و هوات عوض شه عزیزم. این روزهای شخمی برای خیلیهامون پیش میاد. سعی کن با بهتر کردن خودت  جبران کنی بدیهاتو

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2706