2737
2734

هنوز نمیدونم پریودیم کی بوده و کی باید پریود بشم اما یکم احتمال میدم فقط اگه باشم زنده میمونم؟خییییلی احتمالا ضعیف بشم مگه نه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

زنده ک میمونی اما دهن تو و من سروریسه واقعا منم عید زایمان کردم الانم ۲ ماهه باردارم

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

منم سزارین بودم... ش ماه پیش.. من هنوزم جای بخیه هام درد داره... ولی فکر نمی کنم نه ماه گذشته باشه دیگه اتفاقی بیافته.. آخه اینهمه بارداری ناخواسته.. حتمن بین شون سزارین هم هست 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
2738

قطعا چیزیت که نمیشه چون دیدم اطرافیانم 

اما خب سخته و قطعا باید کمک داشته باشی 

و بدنت خیلی  ضعیف میشه 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
زنده ک میمونی اما دهن تو و من سروریسه واقعا منم عید زایمان کردم الانم ۲ ماهه باردارم

وای یاخدااا بارداری منم عید زایمان کردم هنوز هضمش نکردم پریودمم عقب افتاده استرس گرفتم

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   
زنده که میمونی ولی هم برا بدنت بده هم برای بچه خطرناکه بارداری پشت سرهم ریسک بیماری های ژنتیکی جنین ...

میشه توضیح بدین ربط فاصله بارداری با بیماری های ژنتیکی؟ 🤔 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
سزارین بودی؟ضعیف نشدی در چ حالی در کل الان

سزارین بودم بله .الان ۹ هفته باردارم و دختر ۸ ماهشه .دکتر گفت سخته اما اگر تحرک و کم کنی و تغذیه تو خوب اتفاقی نمیوفته تنها ریسکش احتمال پارگی رحم بعد ماه ۵ گفت هست ک احتمالش خییییلی کمه .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
وای یاخدااا بارداری منم عید زایمان کردم هنوز هضمش نکردم پریودمم عقب افتاده استرس گرفتم

من خودمم هنوز هضم نکردم .سختیش از الان شروع شده .بدنم استراحت میخواد اما باید بدوام دنبال دخترم .کمکم هم شوهرمه فقط ک اونم اکثرا خونه نیس

2706