2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااای حرص میخوریااا

خودشون شعور ندارن بگن زنش بارداره

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
خوب حالا  یکم بزار هواشو داشته باشن  خواهر شوهر منم طلاق گرفته  دل شکستن دیگه.

ظهرا نمیاد خونه میمونه خونه پدرش اینا ناهار میخوره منم ماه اخرم سنگینم نمیگه چی خوردی چی نخوردی

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2731
ظهرا نمیاد خونه میمونه خونه پدرش اینا ناهار میخوره منم ماه اخرم سنگینم نمیگه چی خوردی چی نخوردی

عه خوب کار بدی میکنه 

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
تازه واسه من نوبرن خودشون کاری نمیکنن ولی مال همسر منو میکشن بالا و میگن مال خودمونه

همچنين مال من😂

ولي حرص نميخورم من، برام مهم نيست

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738