2733
2734
عنوان

از شچهرم ناراحتم میخوام قهر کنم

254 بازدید | 44 پست

ما عقدیم دقیییقا یکساله که برام کفش نخریده کفش ندارم دیگه ی کتونی سفید دارم همونو تو کوه و بیابون و بازار  و همه چی میپوشم فقط خودم از مجردی دوجفت کفش داشتم همونارو دارم ک مال مهمونیه مال بازارو اینا نیست هربار بهش گفتم هی گفته ندارم همون موقع دویست تومن برا کادو تولد مامانش دادو کیک خرید جدا و

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

حالم بده منو بخاطر اینهمه خطای تایپی ببخشید پیشاپیش

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نداره ک بخره؟

همسرم سرکار نمیرفت چیزی نمیخرید یعنی نداست الان ک رفته سرکار خداروشکر حقوقش خوبه هرچی بخوام میکیرم

حتما نداره

همیشه عشق باشد همیشه برکت💓تا اوج با پرواز 650

پولدار نیست واقعا نداره ولی کلا میتونسم از مامانم بگیرم  ولی میخواستم ببینم براش چقدر مهمه ادم برا دوسدخترشم خرج میکنه یه وقتایی میخواستم ببینم احساس مسئولیت داره اصلا

2738
قهر نکن ازش بخواه 

ازش خواستمدهزار بار هی میگه شرمندم و امروزو فردا میکنه

عقدی ولی نباید همه چیتو شوهرت بخره که بابات پس چکارس

بابام وقتی یک سالم بود به رحمت خدا رفت منتظر این کامنت بودم ولی از قبلم گفتم ادم دوست دختر هم داره ی چیزی براش میخره بعد یکسال توقع یه کتونی لز شوهرت فک نمیکنم چیززیادی باشه

2706