2726
عنوان

چگونه تر و فرز شویم؟؟

935 بازدید | 34 پست

خانمایی که کاراشونو فلفلی و البته درست انجام میدن رازشو بگن  

مثلا من تو ضرف شستن کندم تازه دستمم هی خسته میشه  

یا کلا کارای دیگه رو یواش و اروم انجام میدم وقتی میخوام برم رو دور تند انگار استرسی میشم  

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همه بهم میگم خیلی بی حالی😕😕

من آزمایش کم خونی دادم ولی کم خونم نبودم میگن شاید از کم خونیه

شخصیت حقیقی تو همین کامنت های توست. کلماتی که تایپ میکنی براحتی وقتی میدونی ناشناسی در واقع معرف سطح تو و البته تربیت خانوادگی توست.
زرنگ بودن ژنتیکیه عزیزم منم کم انرژی ام زود خسته میشم

دقیقا مامانمم مث من فس فسیه  حالا بازم من دارم تغییر میدم

من کم خونم⁦☹️⁩

خب گلم درمانش کن منم زود خسته میشم و بی انرژی ام کلی عقب میفتم  

من تر و فرزم ولی خوب نیست که از انجام کاری لذت نمیبری 

درسته ولی وقت اضافه میاری خوبه

دقیقا مامانمم مث من فس فسیه    حالا بازم من دارم تغییر میدم

مامان من فرزه من ملایم

در واقع تو خونه مدریم من ادم فسی محسوب میشم و تو خانواده شوهر ادم فرز و زرنگ(اونا دیگه زیادی فس هستن)

من کیستم😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706