2726

خیلی وقت ها پیش اومده که دیدم خانم‌های زیادی در مسایل ساده به دروغ متوسل میشن و انواع و اقسام توجیه ها رو برای دروغشون میارن.

در حالی که خیلی وقتها کاری که کردن اصلا اشتباه نیست یا اگه هم هست، خب حقشونه که گاهی اشتباه کنن!

الان بیشتر توضیح میدم با مثال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثلا من و خواهر شوهرم با هم بودیم و داشتیم  می رفتیم جایی.خواهرشوهرم رانندگی می کرد و تصادف کردیم.خیلی شدید نبود و مقصر هم خواهر شوهرم بود.پلیس و کروکی و ... وقتی داشت قضیه رو برای شوهرش توضیح می داد، گفت که اون لحظه برگشته بوده عقب تا بچه منو( برادرزاده اش رو) چک کنه!و تصادف به این دلیل اتفاق افتاده. خیلی تعجب کردم

قبلا هم از این رفتارها زباد دیده بودم.چیزی نگفتم ولی فکر کردم خب مگه چی میشه؟ مگه شوهر خودش یا هر کس دیگه ای اشتباه نمی کنه و تصادف نمی کنه؟ چرت برای هر چیزی یه توجیه محکمه پسند میاره؟

دروغ رو در هیچ شرایطی قبول ندارم

اگر اشتباه کنم عذرخواهی میکنم 

چیزی که تو جامعه ما بد جا افتاده فکر میکنن با عذرخواهی کوچیک میشن ولی برعکس نشون میده شهامت داری اشتباهتو بپذیری 

باخودت تکرار کن من میخواهم، من می توانم، من انجامش خواهم داد،من‌موفق خواهم شد

حتی یه بار خانمی رو دیدم که به بچه اش شیر خشک می داد و این قضیه رو از بزرگ‌ترها مخفی کرده بود که تا اینجاش برام عجیب نبود، اونجاش عجیب شد که از برادر خودش هم قایم می‌کرد، انگار که بدهکاره

سلام

من فکر میکنم توی یه مسایلی توی ایران خانم ها عزت نفس لازم رو ندارند و به دروغ های ساده و به عبارتی سپید رو میارن تا جلوی پرسش  احتمالی رو بگیرند

در حقیقت ما یاد نگرفته ایم بار یک اشتباه فقط اندازه ی همون اشتباه هست نه بیشتر و میترسیم خطای ما در یک مسئله منجر به برداشت های ناخوشایند در بقیه مسایل زندگی بشه

یه مورد دیگه هم اینه که این کار رو گاهی کسانی انجام میدن که در ناخودآگاه خطای مشابه دیگران رو به بی عرضگی یا صفت ناپسند دیگه بسط میدن و در شرایط مشابه فکر میکنن دیگران هم همین فکر رو خواهند داشت

😁

من دروغ زیاد شنیدم..آخرین حرفی ک شنیدم رفتم ب طرف گفتم ک راستی شما این حرف رو در مورد من زدید..طرف قسم خورد ک نه من نگفتم...بشم گفتم ک فلانی گفت...چون کسی هست خیلی دروغ میگه در این باره ک فلانی اینو در موردت گفت...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
برا اینکه بعصی شوهرا روانی ان مجبوری دروغ بگی چون برا هردلیلی محکومت میکنن

شوهرش مرد خوبیه، روانی هم نیست.یه مرد معمولی و خوبه.نه فقط در مقابل شوهرش، در مقابل پدرش و خیلی های دیگه هم همین رفتار رو دارن.حتی با خانم ها.انگار هیچوقت هیچ اشتباهی نمی کنن

2706