2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوست دارع ولی نمیتونه بت بگع 😻😂

حس ششمی نیستم!

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
2731
لطفا به من بگو شوهرم قراردادمستقیم می شه توی کارش

بله میشه مگر اینکه شوهرت خودش بره جلو بی تفاوت نباشه 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
عزیزم به منم بگو چه موقع ازدواج میکنم و شغلش چییه؟ 

بین ۶ تا ۱۲ ماه 

کارمند بیمه

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
2738
۵ ماه آینده

زندگیم چطور میشه کی عروسی مون رو میگیریم 

حس بابام نسبت ب شوهرم چیه

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
زندگیم چطور میشه کی عروسی مون رو میگیریم  حس بابام نسبت ب شوهرم چیه

حس پدرت نسبت به شوهرت عادیه اما خیلی بهش شک داره

زندگیت عادیه عروسیتم قبل عید

[QUOTE=162119546]حس پدرت نسبت به شوهرت عادیه اما خیلی بهش شک داره زندگیت عادیه عروسیتم قبل عید[/QUOTE

چ شکی در چ مورد 

کی بچه دار میشم  و جنسیتش چیه؟

2706