2733
2734

سلام بچه ها مرسی که اومدین تو تاپیکم حالم اصلا خوب نیست کمی تب با  لرز شدید دارم آبریزش بینی سردرد بدندرد بیحالی  لطفا کسی چیزی میدونه کمکم کنه تو این شرایط نمیخواموبرم دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر بری بهتره 

ولی تو خونه ماسک بزن که بچت نگیره 

دمنوش و آب سیب و آب پرتقال طبیعی خودت بگیر بخور  داروی امام کاظم برای سرماخوردگی خوبه بخور تا زود خوب شی

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

پونه بانبات، یا آویشن ونبات دم کن روزی چنداستکان بخور، داروگیاهی سرماخوردگی هست چند رقمه اسمشو نمیدونم اونم هست دم کنی بانبات

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2738

اینا همه به کرونا هم ربط داره..برو دکتر دارو...

ماسک بزن..خودتو قرنطینه کن جایی نرو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

عزیزم خدایی نکرده اگر سرماخوردگی نباشه چی؟؟ آخه من یکجا خوندم که الان دیگه توی این بحران کلا هرگونه علایم سرماخوردگی رو کرونا تلقی میکنن، البته نگران فرزندتون نباشید، بچه ها معمولا ایمنی بهتری دارن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

شربت دیفن هیدارمین از داروخونه بخر هر ۸ ساعت بخور عالیه

دمنوش پونه هم عالیه برای رفع عفونت گلوت

نشاسته تو آب سرد حل کن ،بذار یکم بجوشه بعد میلرکن

اسپند تو خونه دود کن ک ویروسای سرماخوردگی پخش شدن تو خونت از بین برن

میوه و سبزیجات زیاد میل کن

شیر داغ میل کن

شیر برنج و سوپ و غذاهای آبکی میل کن

.

راهکارهای بسیار عالی برای پیشگیری و درمان کرونا:

مخلوط یک لیوان آب سیب و یک قاشق عسل، بعد از هروعده غذایی

یک قاشق عسل+ هفت عدد سیاه دانه، هر ۸ ساعت.

قرقره آب نمک داغ، روزی دو سه بار

آب نمک با آب جوشیده گرم (نسبتا داغ ولی قابل تحمل برای قرقره کردن) حداقل روزی یک بار برای پیشگیری و سه بار برای درمان.

بخور جوش شیرین روزی یک بار برای پیشگیری و دوبار برای درمان.

گلاب خالص، دوقاشق بعد از هروعده غذایی برای درمان و یک قاشق برای پیشگیری.

شربت آب لیموی تازه، عسل و آب جوشیده گرم.

داروی امام کاظم هر شب، آخر شب.

بقیه موارد مثل خوردن زیاد مایعات و دمنوش ها، به فراخور شرایط و انواع سوپ و مراقبت های تغذیه ای که اکثرا مشترکه با سرماخوردگی و آنفولانزا.

واقعا پیشگیری این بیماری خیلی راحت تر از درمانشه اما متاسفانه کارهای به این راحتی، پشت گوش انداخته میشن...

حالا شماها برای خودتون انجام بدین. هوای خونه رو روزها که گرم تره، تهویه کامل کنید. با بازکردن کامل پنجره ها و...

یه مورد که نظر شخصی منه اینکه مراقبت های عجیب و قریب، مثل دوسه تا ماسک و دوتا دستکش روی هم زدن و یکسره با الکل دوش گرفتن خیلی در پیشگیری اثر نداره (اینها برای کادر درمان که مستقیم و دائم در معرض بیماری هستن خوبه) ولی ماسک تمیز، رعایت فاصله و قرار نگرفتن در محیط آلوده مثل مکانهای شلوغ و بسته، مراکز درمانی و...، اثر زیادی داره.

و کلام آخر و مهمترین نکته، نترسیدن، استرس نداشتن و حفظ روحیه، باعث میشه که یا مبتلا نشید و یا اگرخدای نکرده شدین، سریع درمان بشید.

برای شفای همه بیماران دعا بفرمایید💐

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706