2726
عنوان

شوهر های شما هم این طور هستن یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست
خب پس بي محلي رو دوست داره شمام يه مدت زنگ نزن 

نمیزنم خیلی وفته 

میگه من چرا بزنم تو بزن میگم خب من زنگ نزدم تو یک بارربزن ببین مردم یا زنده ام شاید اتفاقی افتاده باشه برام اصلا

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چی میگن به خواهراشون!!! من داداشم زنگ میزنه فقط میگم باشه باشه باشه باشه سلام برسون خدافز😐

دقیقا منم به داداشم همینجوریم.شاید کمتر.اصلا زنگم نمیزنم😅

ولی اینا هر روز اینقدر قربون صدقه هم میرن.داداش گلم.ابجی جونم.فدات بشم و ....

😐با من اینجوری حرف نمیزنه😐

کلا نفر اول زندگیش خواهراشن

اخریشم منم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728

گاهی در روز چند بار زنگ میزنه گاهی اصلااااا

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
دقیقا منم به داداشم همینجوریم.شاید کمتر.اصلا زنگم نمیزنم😅 ولی اینا هر روز اینقدر قربون صدقه هم میر ...

خواهرشوهرای منم همینطورن 

من چندبار تو گوشی شوهرم دیدم خواهرش بهش پیام داده بدی منو گفته یا گفته فلان طور باهاش رفتار کن تا عصبی بشه😑

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
دقیقا منم به داداشم همینجوریم.شاید کمتر.اصلا زنگم نمیزنم😅 ولی اینا هر روز اینقدر قربون صدقه هم میر ...

من داداشم مجرد بود یدم تو بغلش بودم و چسب بهش ولی عقد که کرد دیگه عادی شدیم بلاخره هرچیزی حد و اندازه ای داره 

خیلیم رابطمون خوبه ولی من تلفنی حرفم نمیاد و حوصله ندارم با داداشم ۴ساعت حرف بزنم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

زنگ میزنه مسیجم میده 

ولی خب عزیزم قرار نیس که همه مثل هم باشن شاید اخلاقشون اونجوریه 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

شوهر من سرکار که باشه اصلا بهم زنگ نمیزنه چون کارش بتن کاری هست وقت نمیکنه زنگ بزنه منم چون وضعیتش رو میدونم ناراحت نمیشم ازش 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
خواهرشوهرای منم همینطورن  من چندبار تو گوشی شوهرم دیدم خواهرش بهش پیام داده بدی منو گفته یا گف ...

چقدبدجنسن😐

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
اصلا شوهر من سرکار نمیره که یادش بره زنگ بزنه😂😂

پس خرجی چیکارمیکنیدتواین گرونی؟🤔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706