2733
2734

سلام دوستان من حدود سه ماه بود چند وقت یه بار گلوم میسوخت فکرمیکردم سرماخوردگیه بعدش فهمیدم اسیدمعدمه اخه دهنم تلخ مزست واب دهنمم قورت میدم انگاریه چیزی وسط گلومه وبعضی وقتا بعدغذا شکمم بادمیکنه یه هفتست رفتم دکتر چندتا قرص وشربت برام نوشته وگفته خیلی چیزا رو نخورم پس چی بخورم.میوه وچای نخورم حبوبات نخورم دیگه چیزی نیست که بخورم..با اینکه دارو میخورم یه هفته هنوز دهنم تلخه واب دهنمم قورت میدم انگاروسط گلوم چیزی هست

استرسم داری؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم دارم یه سال رفتم دکتر واقعا از همه چیزای خوشمزه زدمو پرهیز کردم بعد یه سال خوب شدم که زد باردارشدم که باید همه چی میخوردم نی نیم جون بگیره دوباره گندزده شد به معدم..پرهیز کنی و البته دکترتم خوب باشه مطمئن باش جواب میگیری

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
منم دارم یه سال رفتم دکتر واقعا از همه چیزای خوشمزه زدمو پرهیز کردم بعد یه سال خوب شدم که زد باردارش ...

عزیزم شماعلایمت چی بود؟بعضی وقتا طرف راست گلوم حس میکنم درد میکنه...چه غداهایی بخورم؟اصلا نباید چایی بخورم؟؟

2738
منم  همینجوری بودم رفتم دکتر، 8 هفته قبل از صبحانه یک عدد قرص پنتو پرازول تجویز کرد، الان نمیدو ...

یعنی خوب شدی عزیزم؟ من فکرکردم داروهاموکه شروع کنم سریع خوب میشم پس هنوز باید دورموکامل کنم

عزیزم شماعلایمت چی بود؟بعضی وقتا طرف راست گلوم حس میکنم درد میکنه...چه غداهایی بخورم؟اصلا نباید چایی ...

من که چندتا مشکل داشتم هم رفلاکس هم ورم هم سوزش تازه رودمم تحریک پذیر بود با این وجود دکترم عااالی بود خودمم پرهیز داشتم خوب شدم..علائم رفلاکس اینه که غذا رو بالا میاری😑 

وعده غذاییتو 5 وعده کن میوه های اسیدی و نفاخ نخور کاهو و سبزیجات و پیاز و سیر نخور چای کمرنگ اشکال نداره حبوباتم که اصلا نخور سرخ کردنی سعی کن کمتر بخوری شبا یه ساعت قبل خواب دیگه مایعات نخور ک رفلاکس نداشته باشی و بالشتم یه کم بلند باشه اینارو دکترم گفته بود بهم 

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
بله حتما، پنتو پرازول هم برات تجویز کرد؟ 

یه شربت الومینیوم بعدغذا داد یه شربت انتی رفلاکس باریج هم براصبح وشب داد..دوتا قرص یکی مکسو پرازول با دومپریدون داده قبل غذا

یه شربت الومینیوم بعدغذا داد یه شربت انتی رفلاکس باریج هم براصبح وشب داد..دوتا قرص یکی مکسو پرازول ب ...

آره اگه یکی دومه رعایت کنی و طول درمان رو بگذرونی یه عمر راحت میشی

من که چندتا مشکل داشتم هم رفلاکس هم ورم هم سوزش تازه رودمم تحریک پذیر بود با این وجود دکترم عااالی ب ...

عزیزم ممنون ازتوضیحاتت..من بالا نمیارم فقط دهنم تلخ وانگاریه چیزی وسط گلومه یعنی مال من رفلاکس نیست.میشه بگی چه میوه ای برام خوبه؟چه غداهایی بخورم

2706