2726
عنوان

کادوی شوهرم

1561 بازدید | 70 پست

من همسرمو خیلی دوست دارم اما جدیدا یه مشکلی پیدا کردم هی تو ذهنم اونو با شوهر بقیه مقایسه میکنم..مثلا شوهرم فقط تو مناسبت ها برام کادو میگیره اونم در حد یه لباس ، بقیه رو میبینم شوهرشون براشون طلا و..خریده دلم میگیره که جز حلقه چیزی ندارم😔.دوست دارم برام گل بخره ولی تا بحال برام نگرفته،میگه گل به چه دردی میخوره دو روزه باید بندازی تو آشغالا..

نمیدونم چه حوری خودمو کنترل کنم مقایسش نکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن به بی خیالی🤣🤣🤣

منم انقد دلم میخا شوهرم واسم کادو بگیره ولی دریغ از یه شاخه گل

حتی واسه تولد و سالگرد ازدواجمونم چیزی واسم نگرفت

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2728

خب راس میگه دیگ گل ب چ دردی میخوره اتفاقا فکر خوبی میکنه میگه چرا پول بدم بهش عوض لباس میخره خب خوبه ک قدرشوبدون انقدم لاکچری بازیا اینستاگرامو نگا نکن اونا از قبل برنامه ریزی کردن اصلا شوهره خبر نداره 🤣🤣

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 

بعضيا همينطورين

شوهر منم همش ميگفتم گل گل يادش ميرفت ي روز باهم رفتيم خريديم😂😂😂خودمم خندم ميگيره

ولي وقتي بقيه چيزاش خوبه دوسش داري حساس نشو

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
تازه عروسم ولی جز حلقه و انگشتر هیچ‌طلایی ندارم😔

وقتي ميدونستي اينقد برات سخته نبايد اين شرايطو قبول ميكردي 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

حسرت به دل موندم یه شاخه گل بهم بده😔طلا جز حلقه چیزی برام نخرید .همش خودم کار کردم خریدم. تا قبل اینکه صاحب خونه بشیم .برام کارت پستال .پول .یا روسری .ادکلن میخرید الان ۱۰ ساله هیچ کادوی برام نخریده .میگه از ما گذشته😒😒

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏

عزیزم منم ۷ ساله ازدواج کردم اخرین طلایی که برام خرید همون حلقه بود کل طلاهای خودمم واسه خونه فروختم میدونی این ماه منو یهویی برد گفت میخوام برات مانتو بخرم اینقدر این مانتوئه بهم چسبید روزی دوسه بار میرم نگاهش میکنم هنوز دلم نیومده بپوشمش

مهم اینه دوستت داشته باشه کاری هم که برات میکنه از ته دلش باشه

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
2706