2733
2734

چجوری تخمین میزنن و به این عدد میرسن اخه

یعنی تقریبا نصف جمعیت ایران کرونا گرفتن تا به حال واقن کی سردرمیاره از این مطلب

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم ولی ما خیلی از فامیلامون گرفتن .لابد بقیه م همینطوره .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

ببین اون اماری ک تلوزیون میگه تعداد کل مبتلایان تو اونو ضرب ۳ کن ضرب ۴ کن میشه عدد اصلی چون بعضیا نرفتن دکتر بعضیا اصلا نفهمیدن کرونا بوده بعضیام فقط ناقل بودن

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
کجا گفتن

ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت :۳۵ میلیون نفر تا به حال یک‌بار با کرونا درگیر شده‌اند و ۵۰ میلیون نفر دیگر مستعد ابتلا به کووید۱۹ هستند

🇮🇷ایران خبر
@irankhabar

درخواست دوستی قبول نمیکنم
تا ۴۰ درصد جمعیت نگیرن تموم نمیشه

خب الان ک ۵۰ درصدش گرفتن طبق این امار🤣

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ببین اون اماری ک تلوزیون میگه تعداد کل مبتلایان تو اونو ضرب ۳ کن ضرب ۴ کن میشه عدد اصلی چون بعضیا نر ...

۳۵ میلیون ضربدر ۳ یا ۴ بشه از جمعیت کشور بیشتر میشه ها😏

باند به ظاهر مومن خیلی علاف و بیکارید که دنبال من تو تاپیکها راه میوفتید
2706