2737
2734

من ی قرعه شرکت کردم ۳تومن ماهی ۲۰۰.دوتااسم نوشتم.یعنی هرماه ۴۰۰واریزمیکنم براصندوق دار.این ماه وماه بعد ک نوبتمه ازطرف خودم  ۴۰۰کم میشه از۳تومن یا۲۰۰؟یعنی صندوق دار ۲و۶۰۰واریزکنه برام یا ۲و۸۰۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بله میشه ۲۶۰۰ چون شما ۴۰۰ نمیدی دیگ اشتباه حساب کردم

منن میگم این ماه ۲و۸۰۰بایدبده ماه بعدم ۲و۸۰۰..بله ۴۰۰نمیدم ولی اینن ماه ۲۰۰نمیدم ماه بعدم ۲۰۰😂نمیدونم چطورحساب کنم

2738
منن میگم این ماه ۲و۸۰۰بایدبده ماه بعدم ۲و۸۰۰..بله ۴۰۰نمیدم ولی اینن ماه ۲۰۰نمیدم ماه بعدم ۲۰۰😂نمیدو ...

شما دو اسم داری اگ دویست بدی میشه ۲۸۰۰ یعنی فقط یه اسم ندی اما اگ دو اسمت و ندی باید ۲۶۰۰ بده 

زن اگر از عشق لبريز شود منشور نور بي پايان ميشود.❤️❤️❤️  
میشه برام توضیح بدی نمیفهمم چرا.من میگم هردوماه ک نوبتمه ۲۰۰کم‌میشه یعنی ۲و۸۰۰

ببین شماه هر ماه ۴۰۰ تومن میدید و باید سه تومن به شما بدن درسته؟

زمانی که نوبت شماست باید به شما ۳ تومن بدن ولی به شرطی که شماهم ۴۰۰ تومن بذاری دوباره 

یعنی هر نفر وقتی نوبتش میشه ۲۶۰۰ بهش میدن با ۴۰۰ خودش میشه ۳ تومن

در واقع شما ۲۶۰۰ پول میدی کلا نه ۳ تومن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
۲۰۰براچی بایدبدم ووقتی نوبتمه؟

منظورش اینه اگر یه اسم مینوشتی ۲۸۰۰ میدادن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706