2726

من دارم الان هم گذاشتمش تو کوزه دارم ابشک میخورم😐😐😐 اما میتونی لیدر بشی. میتونی دفتر مترجمی بزنی یا توی سفارت کار کنی 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دارم الان هم گذاشتمش تو کوزه دارم ابشک میخورم😐😐😐 اما میتونی لیدر بشی. میتونی دفتر مترجمی بزنی ...

کار نمیکنی چرا

من کلاس زبان میرم استاد زبانم ماهی ۱۰  ۲۰ میلیون درآمدشه. یه خانم هم سنای خودمم هست. ولی خب کارش خوبه خیلی

اره عزیزم خیلیم رشته خوبیه، حداقلش اینه که بخای مهاجرت کنی همه جا زبان لازمه، دوست خودم الآن رفته ترکیه داره زبان درس میده تو مدارس خداروشکر راضیه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
کار نمیکنی چرا من کلاس زبان میرم استاد زبانم ماهی ۱۰  ۲۰ میلیون درآمدشه. یه خانم هم سنای خودمم ...

چطور اقد درامدش بالاست؟! اخه مگه کلاس زبان ساعتی بیشتر از ۲۰ تومن میده؟!

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
کار نمیکنی چرا من کلاس زبان میرم استاد زبانم ماهی ۱۰  ۲۰ میلیون درآمدشه. یه خانم هم سنای خودمم ...

من سال ۸۷ مدرکم رو گرفتم بعد هم یه سری اتفاقات افتاد دیگه نرفتم دنبالش. بعد هم رزومه چند جا و چند شرکت پر کردم حتی آموزش و پرورش هم رزومه دادم اما همه یا جوتب منفی دادن یا اصلا زنگ نزدن 

بعدش هم وقفه افتاد و من چشمم رو عمل کردم و مشکلات بعد ازاون . و کمی یادم رفت ولی تصمیم دارم کتاب های مرجع رو دوباره بگیرم و بخونم که انشالله برم تو کار مترجمی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
چطور اقد درامدش بالاست؟! اخه مگه کلاس زبان ساعتی بیشتر از ۲۰ تومن میده؟!

سابقه کارش بالاست و بخاطر همین خیلیا میشناسنش و باهاش کلاس میگیرن. درآمد کلاسای خصوصی و آیلتس و تافل و اینا هم خوبه

الان کلاس من باهاش خصوصی نیست تازه . کلاسمون ۵ نفرست آنلاین. هرروزه . ماهی ۲۰۰ تومن. 

چون کلاسای خصوصیش رو میدونم میتونم درآمدش رو تخمین بزنم

من سال ۸۷ مدرکم رو گرفتم بعد هم یه سری اتفاقات افتاد دیگه نرفتم دنبالش. بعد هم رزومه چند جا و چند شر ...

آها خیلیم خوب عزیزم

ترجمه درآمدش خوبه؟

به نظرم اگه بتونی توی تدریس ماهر بشی خیلی درآمدش بهتره اینجوری که من میبینم

آها خیلیم خوب عزیزم ترجمه درآمدش خوبه؟ به نظرم اگه بتونی توی تدریس ماهر بشی خیلی درآمدش بهتره اینج ...

در امدش که خوبه الان نمیدونم هر پاراگراف ترجمه رو چقدر میگیرن اما پولش خوبه ولی واقعا زحمت داره

در امدش که خوبه الان نمیدونم هر پاراگراف ترجمه رو چقدر میگیرن اما پولش خوبه ولی واقعا زحمت داره

موفق باشی عزیزم 💗 آره تا جا بیفتی هم یکم زمان میبره

ولی من عاشق زبانم. اون موقع ها هم میخواستم دانشگاه زبان بخونم نشد ولی

سابقه کارش بالاست و بخاطر همین خیلیا میشناسنش و باهاش کلاس میگیرن. درآمد کلاسای خصوصی و آیلتس و تافل ...

آره خب، اگه کسی معروف بشه تو هر رشته ای میتونه در امد زایی کنه، اما واقعا کار هر کسی نیست.

2706