2733
2734

اینکه تو توالت اسباببازی بزارم که بچه تشویق بشه بیاد داخل کار درستیه؟ باعث نمیشه هدف اصلی رو فراموش کنه؟

چند دقیقه یکبار ببرمش دسشویی؟ هر بار چقد منتظر بمونم؟

دخترم دو سالشه خیلیا میگن زوده ولی خب پوشک خیلی گرونه مجبورم بگیرمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اصلا زود نیست...هر چی بزرگتر بشه بدتره...من پسرمو یک سالو ۱۰ ماهگی گرفتمش و خیلی هم راضیم...اول شبا پوشکش نمیکردم ... بعد کم کم روزا بازش میذاشتم و میگفتم وقتی پوشک نیستی جیش پی پی نباید بکنی...البته پسره من همکاری کرد...بعضی بچه ها سخته

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

دو سالش تموم شده؟ حرف میزنه؟ الان وقتی پوشکش خیسه بهت میفهمونه؟

آمادگی بچه ها متفاوته، اگه مطمئنی شرایطش رو داره و موفق میشی اقدام کن.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...

من دخترم و یک سال و ده ماهگی گرفتم خیلییی خوب بود می فهمید و همکاری می کرد من لگن خریدم براش راحت بود 

پسرم و از یک سال و هشت ماهگی دیگه پوشک نکردم ولیییی هنوز که دوسالشه فقط پی پی رو میگه باید جیش خودم نیم ساعت یک بار ببرم

اگر یادم بره میاد میگه جیش کردم قشنگ و راحت تو شلوارش جیش می کنه 

و  فصل سرد برای از پوشک گرفتن خوب نیست ما می گیم کمر بچه یخ می کنه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

اول ببین اگه همکاری میکنه نیاز به جایزه نداره و تشویق لفظی کافیه

ولی اگه به هر دلیلی دوست نداره بره دستشویی از جایزه هم میتونی کمک بگیری

استیکر بگیر ۱۰ بار اول هر استیکر یه جایزه بعد ۵ تا یه جایزه بعد هر ۱۰ تا و بعد دیگه فقط لفظی تشویقش کن

جایزه هم خیلی بزرگ و گرون نباشه

کوچولو و چیزایی که دوست داره حتی خوراکی

روز اول و دوم که معمولا ۱۰ دقیقه تا نیم ساعت یکبار باید ببری دستشویی

ازش هم نباید بپرسی دستشویی داری؟ بریم دستشویی؟

خودت ببرش 

کم کم متوجه میشی چه ساعتایی جیش داره همون موقع ببرش

2706