2733
2739
عنوان

دوس دارم مادرشوهرم بمیره راحت شم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 65 پست
درست مثل مادرشوهرمن چنسال پیش پسرداییم ۱۷سال ازم بزرگتره من رسوند خونه بشوهرم میگه این زنت دنبال پسر ...

خدالعنتشون کنه من ک خودشو دختراشو واگذار میکنم ر خدا

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فازت چی بود توی سن کم ازداوج کردی ؟؟

نادانی

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
2731
خيليا مادرشوهرشون مث مامانشونه اينقد كه باهم خوبن

خیلیییییی کمه

بعدشم ادم با مادرش ب مراتب راحت تره

مادر زحمتا و زجرای زیادی رو برا بچش تحمل میکنه مادر شوهرا چیکار میکنن ک توقع دارن احترام مادرمون و بشون بزاریم والا بخدا یکم منطقی باشین

کور خود،بینای مردم  
ارزوی مرگ کسیونکن که مرگ جوان وپیرنمیشناسه.ازهرکی رنجیدی بسپارش به خدا.درضمن من نمیتونم بگم مقصرکیه ...

خدا رو شکر که با مادرشوهرت خوبین ولی شما که دیگرانو نصیحت میکنی اینم از من بشنو وقتی که یه نفر از موضوعی رنجیده داشته ها یا خوشیها و ..... به رخش نکش موفق باشی

اره 😔

عزیزم من نمی‌دونم دقیقا چطور آدمیه و‌ ارتباطت باهاش چطوریه

ولی شاید مثلا خواسته بگه من تجربه دارم و یه چیزی می‌دونم مثلا دلسوزی کنه

بعضیا نمیدونن چطوری حرف بزنن که ناراحت کننده نباشه؛ زوم نکن رو حرفاش. حیف عمر و وقت

2738
عزیزم من نمی‌دونم دقیقا چطور آدمیه و‌ ارتباطت باهاش چطوریه ولی شاید مثلا خواسته بگه من تجربه دارم و ...

ن بخدا من یه بچه ی نادان یودم ک ازدواج کردم الانم تازه۲۱سالمه و پسرم۳سالشه همش میخواد از من آتو بگیره برام حرف دربیاره سرکوفت بزنه ب مامانم 

خدا رو شکر که با مادرشوهرت خوبین ولی شما که دیگرانو نصیحت میکنی اینم از من بشنو وقتی که یه نفر از مو ...

قصدم به رخ کشیدن نبودگلم خواستم بگم ادم خودش بارفتارش میتونه بقیه رورام کنه تودوسال کاری کردم سرم قسم میخورن نه تنهااسی بلکه توکاذخیلیای دیگه که میان ازمادرشوهربدمیگن موندم چی بگم .ازنظرمن ادم اگه خودش خوب باشه چطورممکنه بقیه باهاش بدباشن!!!

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ن بخدا من یه بچه ی نادان یودم ک ازدواج کردم الانم تازه۲۱سالمه و پسرم۳سالشه همش میخواد از من آتو بگیر ...

خب شوهرت این وسط چی میگه؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓

تو هم بهش یه تیکه بنداز که مثلا اینکارو کنی مردم پشتت حرف میزنن اگه گفت مردم غلط کردن بگو خودت به من میگی مواظب حرف مردم باشم حالا میگی غلط کردن .

آخه من مادرشوهرم همش بهم تیکه مینداخت که مگه شما بزرگ طایفه این چرا اینقد رفت وآمد دارین و چرا خواهرت میاد خونتون میمونه منم گذاشتم وقتی که خواهرش خونشون بود زنگ زدم تلافی کردم که از اون موقع مونده و نرفته؟خوب مونده والله تو چه حوصله ایی داریا .😆دیگه زبونش نمی چرخید خداحافظی کنه

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
خيليا مادرشوهرشون مث مامانشونه اينقد كه باهم خوبن

منم مثل مادرخودم دوسش دارم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
قصدم به رخ کشیدن نبودگلم خواستم بگم ادم خودش بارفتارش میتونه بقیه رورام کنه تودوسال کاری کردم سرم قس ...

بعضی ها لیاقت خوب بودن رو ندارن دوست دارن درسته عروس رو صاحب بشن من مدتی بود که بهشون زیاد احترام گذاشتم زیاد دعوتشون کردم و میرفتم بهشون سر میزدم موقع مریضی پرستاری میکردم اما بعد یه مدت دیدم دوباره دارن حرف میزنن و دوست ندارن به جز اونها با کسی رفت وآمد کنم همش هم از حسادته و فکر میکنن چون اینجا خونه پسرشونه فقط اونها حق رفت وآمد دارن .

حالا این معنیش این نیست که همه عروسها خوبن و همه مادرشوهر ها بد .

اما هستن مادرشوهرهایی که خودشون مشکل دارن و ربطی به عروس نداره

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2706