2733
2734
عنوان

خیانتش فراموش نمیشه

363 بازدید | 49 پست

شوهرم بهم خیانت کرد ( با یکی از اقوام دورمون رابطشون در حد عشق عاشقی نبود حتی دوستت دارم هم نگفته بودن ب هم ولی زنه از خودش براش عکس فرستاده بود چاک سینش معلوم بود ی بارم تصمیم داشتن س ک س کنن ک پیشنهاد کنندش شوهرم بود  ک البته با وجود اینکه شرایطش تا حدی ( تا حدی ن کامل ) مهیا بود شوهرم پشیمون شد و بعدش من فهمیدم و اتفاق نیفتاد )

من فهمیدم شوهرمو ترسوندم تا پای طلاق بردمش  بعد اون پشیمونیو تو چشماش دیدم من خیلییی زیادی بهش بها داده بودم و فکر میکرد همیشگیم براش ولی وقتی ک دید داره از دستم میده فهمید کیی بودم براش دو ماه گذشته خیلی پشیمونه هر کاری کرد برا بدست اوردن اعتمادم هیچی ازش ندیدم حتی جایی میره خودش امار میده ک کحاس ک نکنه ی وقت من فک  بد بکنم  ولی من بعضی مدقع یادم میاد و باهاش دعوا میکمم‌اونم دو سه روز سر سنگین میشه و وقتی اینطور میشه بیشتر پشیمون میشم از برگشتنم  ( وقتی اومد گفت پشیمونه و برا اولین بار گریه کرد احسایاتی شدم و برگشتم البته ۵۰ درصدشم چون استرس بعد طلاقو داشتم)

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

خلاصه چند روز پیش دیدم نمیتونم تحمل کنم تصمیم گرفتیم توافقی جدا شیم و اونم قبول کرد گفت فقط بخاطر تو ک دلم نمیتاد پای من بمونی ب بابام هم گفتم اونم خیییلی ناراحت بود دو سه روز تا لحظه اخر ک بخام از خونه برم باز احساساتی شدم ناراحتیش  دیدم خودمم دو دل بودم وایسادم  و ب بابام گفتم نگران نباش دو سه روز میگزره از اون موقه ولی بازم حالم بده بازم دو دل شدم ولی دیگه جرعت نمیکنم ب بابام بگم فک میکنه مسخرش میکنم  😔😔( بابام خونش روستاعه خیییلی بی امکانات من از شرایط بعد جدایی خیلی میترسم ۸۰ درصد بخاطر شرایط هی پشیمون میشم ۲۰ درصدم احساساتی میشم 😔😔 خسته شدم همش فک میکنم تو رابطه شوهرم ب یکی دیگه فکر میکنه اخه من براش کم نزاشته بودم قبلا چرا تصمیم داشت با کسی س ک س کنه 😔😔 بخدا اندامم عالیهههه ) نمیدونم خسته شدم  اینم رگم بچه ها اختلاف سنی منو شوهرم ۲۰ سالههههه خودم ۱۸ سالمه وضع مالیش اصلا خوب نیست تنها ویژگی خوبش دست دلبازیشه 😔😔 اگر بمونم مجبورم بچه بیارم و درسمو حتی نخونم چون وون میگه سنم داره میره بالا نمیخام مجبورت کنم اگر بچه نمیخای میتونی بری 😔😔 نمیدونممممم کاش خونه بابام شهر بود میتونستم پیشرفت کنم 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

الان یک بخاطر اینکه  دیگه میترسم ب بابام بگم جدایی دو شرایطم اصلااا خوب نیست بعد جداییی 😔😔 سه از تنهایی میترسم از بچگی تکیه گاه خودم نبودم شوهرم تکیه گاهم بود الان سخته تکیه کردن ب خودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها ازدواجمون تو ۱۵ سالگیم اجبار خانواده بود 

اینبارو گذشت کن عزیزم..ولی بار بعدی خدای نکرده دیگه مطمن باش مصمم هستی برای جدایی و از تصمیمت پشیمون نیستی و شرایط روستا رو هم با دل و جون میپذیری..الان مطمنا ته دلتون دوسش دارید وگرنه باهاش اصصصصلا کنار نمیومدی

بخاطر خیانتش نمیگم جدا شو ولی بخلطر اختلاف سنی حتما جدا شو

😔😔😔 اخه اون ۳ دلیل جداییو سخت میکنه برام وحشتناک 😥😥😥

اینبارو گذشت کن عزیزم..ولی بار بعدی خدای نکرده دیگه مطمن باش مصمم هستی برای جدایی و از تصمیمت پشیمون ...

نمیدونم فک کردن ب اینکه چطور توتست خیانت کنه حالا پیامی ی چیزی اقا میگم افسرده بود جنسی دیگه چرا ب فکر س ک س افتاد 

2738
منم روستام خونه بابامو با هیچ جا عوض نمیکنم   اگه با اختلاف سنی مشکلی نداری گذشت کن از شوهرت اک ...

اخه روستا بابام حتی انتن هم نداره هیییچ جای پیشرفت و درس خوندن ندارم  باید همش برم کار کنم 

ولی عزیزم ب خودت زمان بده و وقتی اروم شدی بچه دارشو..یک فرصت یکساله..هم مطمن میشی ک همسرتون دیگه خطا ...

اون صبر نمیکنه میگه سنم داره میره بالا نتی برا کنکور بهم فرصت نداد 

فعلا داغت تازست بهتره اگ میتونی و با توجه به دلیلی که گفتی اینبار رو گذشت کنی ولی بچه دار نشو تا ببینی چی ازش سر میزنه شاید دیگ تکرار نکنه .و تو هم فراموش کنی ولی سعی کن پس انداز مخفی داشته باشی برا خودت اگ دیدی تکرار کرد مصمم جدا شو میتونی درس بخونی بری شهر دانشگاه 

نمیدونم فک کردن ب اینکه چطور توتست خیانت کنه حالا پیامی ی چیزی اقا میگم افسرده بود جنسی دیگه چرا ب ف ...

گلم اگه اولین بار بوده خواهشا دیگه فکر نکن بهش محبتتو زیاد کن ..من خودم طرفدار حقوق زن هستم ولی یکبار گذشت برای بعضی از مردها برگشت ب زندگی و خوشبختی ست.شما هم فکر کن همسرتون جز همون اندک مردان هست...گفتم فقط یک فرصت برای زندگی و خطای دوباره جداییست.ولی بچه دار نشید فعلا

الان یک بخاطر اینکه  دیگه میترسم ب بابام بگم جدایی دو شرایطم اصلااا خوب نیست بعد جداییی 😔😔 سه ...

متونی یک سالی بخودت  وقت بدی   ببینی شوهرت چجور  میشه  بروی خودت دیگه نیارخیانتش 

2706