2737
2734
عنوان

فیلم ترسناک

61 بازدید | 11 پست

بچه ها یه فیلم ترسناک باحال بگین من ببینم

یه خانوم شاد،پرانرژی که اجازه نمیده مشکلات زندگی کوچک ترین تغییری تو حالت چهره ش ایجاد کنه و به مشکلاتش میخنده🤩چون اعتقاد داره خداوند مهربون برای هر درد یه درمون گذاشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز دیگه یکی قراره سخنرانی بکنه

صبر کن فیلم ترسناک زنده ببین

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
2731
چند روز دیگه یکی قراره سخنرانی بکنه صبر کن فیلم ترسناک زنده ببین

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
انابل  راهبه احضار

دیدم هر سه رو

یه خانوم شاد،پرانرژی که اجازه نمیده مشکلات زندگی کوچک ترین تغییری تو حالت چهره ش ایجاد کنه و به مشکلاتش میخنده🤩چون اعتقاد داره خداوند مهربون برای هر درد یه درمون گذاشته
2738
چند روز دیگه یکی قراره سخنرانی بکنه صبر کن فیلم ترسناک زنده ببین

😂😂😂

اماده ای یا نه (اسم فیلمه) 

پولاروید

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
کینه

دیدم