2726
عنوان

ممنون میشم دوستان یه لحظه بیاید راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 34 پست
 یعنی چینی برای مهمون لاکچری تره؟یا ارکوپال؟من واقعا اینو نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنی.

قطعا چینی برای پذیرایی مثلا یه شام رسمی شیکتتره و لاکچری تر.و برای پذیرایی عصرانه مثلا به صرف میوه چایی و...کریستال باید باشه

@dastankhane93

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعا چینی برای پذیرایی مثلا یه شام رسمی شیکتتره و لاکچری تر.و برای پذیرایی عصرانه مثلا به صرف میوه چ ...

مرسی از نظرت من واقعا نمیدونستم فکر میکردم ارکوپال چون جدیدتره لاکچری تره. لطف کردی نظر دادی♥️

مرسی اما لطفا لایک نکنید
2728

عزیزم واقعا نمیشه الان به کسی چیزی توصیه کرد.خدا لعنت کنه باعث و بانیشو زمان ما هم چینی میدادن هم ارکوپال هم کریستال ولی الان واقعا ادم میمونه اخه الان بخوایید اینارو تهیه کنید کم کم باید پونزده تومن هزینه کنید😔

@dastankhane93
پس برای مهمون چینی زرین و پذیرایی میوه و ایناشون کریستال؟میخوام وقتی دیدن نگن ببین رفته چی خریده و ا ...

آره عزيزم چيني براي پذيرايي شام و نهاري

براي ميوه و شيريني كريستال 

آركوپال بيشتر براي دم دستي، مخصوصا الان كه آركوپال اصل و جنس خوب نيستش

و براي خودتون دو تا هم از اين ست ظروف رنگياي ايكيا خيلي خوشگله 

ولي باز كاملا سليقه اي هستش

مثلا جاريم براي سرويس پذيرايي ميوه و شيريني رفته از اين مدل هندي گرفته كه من و مادرشوهرم اصلا خوشمون نمياد. ولي خب دوست داره ديگه

مرسی از نظرت من واقعا نمیدونستم فکر میکردم ارکوپال چون جدیدتره لاکچری تره. لطف کردی نظر دادی♥️

ببین عزیزم اگه هزینه برات مهم نیست یه سرویس دوازده نفر یا هیجده نفره  بن چاینا با سرویس قاشق چنگال برای پذیرایی بگیر یه دوازده نفر دم دستی ارکوپال لومینارک خیلی با کیفیت و سبک .یه سرویس کریستال دوازده یا هیجده  بوهیمیا یا ناخمن هم برای پذیرایی .به همراه یه سرویس کارد و‌چنگال

@dastankhane93
عزیزم واقعا نمیشه الان به کسی چیزی توصیه کرد.خدا لعنت کنه باعث و بانیشو زمان ما هم چینی میدادن هم ار ...

من کلا برای پذیرایی میخرم دم دستی اینا احتمالا نگیرم یا یه چیز ارزون بگیرم. برای پذیرایی هم یه مدل بیشتر نمیگیرم. یعنی یه دست دوازده نفره کلا. توی چینی و ارکوپال مونده بودم که واقعا راهنماییاتون مفید بود و کمک کننده. 

مرسی اما لطفا لایک نکنید
من کلا برای پذیرایی میخرم دم دستی اینا احتمالا نگیرم یا یه چیز ارزون بگیرم. برای پذیرایی هم یه مدل ب ...

قربونت عزیزم.انشالله به خوشی استفاده کنی.دوست داشتی یکی دو مدل چینی من از چند ماه پیش زیر نظر داشتم میخواستم بگیرم که پشیمون شدم دیگه برات بفرستم

@dastankhane93
قربونت عزیزم.انشالله به خوشی استفاده کنی.دوست داشتی یکی دو مدل چینی من از چند ماه پیش زیر نظر داشتم ...

برام بیزحمت بفرست مرسی عزیزم از دعای خوبت. الهی دلت شاد باشه.

مرسی اما لطفا لایک نکنید
من کلا برای پذیرایی میخرم دم دستی اینا احتمالا نگیرم یا یه چیز ارزون بگیرم. برای پذیرایی هم یه مدل ب ...

سرويس چيني زرين خيلي خوبه 

من يه سرويس كامل ١٢ نفره گرفتم، بهم ١٢ تا بشقاب اضافه تر هم داد كه شد ٢٤ نفره

بعد برو از شوش بگير، نمايندگي سر ميرداماد ماليات ميخوره بهش

https://www.instagram.com/p/B8DsQqYDJy_/?igshid=1irqgcebfp6d9

من عاشقشم.😀😀😀چینی خودم خیلی سنگینه خوب مال خیلی وقت پیشه ولی این بن چاینا ها جدید فوق الهاده سبکن.یه روز  ایشالله میخرم🤭🤭🤭🤭🤭

@dastankhane93
2706